| nonameeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Buna!happy Am 1.68 inaltime, 48-49kg, 12 ani [ arat de 14 ] si sunt fata. Credeti ca sunt prea inalta, grasa, slaba. Uneori mie si rusine sa merg afara cu prietenii pentru ca sunt cea mai inalta dintre toti :-s

3 răspunsuri:
| Garffield a răspuns:

Buna!

Eu aveam 1, 65 ultima oara laughing acum cred ca am 1, 70 si am 13 e normal cum a zis si GTS cand o sa ajungi la 1, 90 mai vbwinking

Succes! tongue

| GTS a răspuns:

Lol la 1.68 crezi ca esti inalta adica eu baiat am 1.65 si 46 de kg
inalt inseamna 1.78 1.80 cum mai cunosc o fata care e mai mica decat tine asa ca nu te descurajawinking

| DeeaMarry a răspuns:

Buna! Eu am 16 ani si 1, 68, insa nu ma consider deloc inalta... Chiar as fi vrut sa mai cresc, sa am peste 1, 70. La 1, 68 ai o inaltime mediewinking