| Anda2006 a întrebat:

Bună, am 12 ani și am o problema. Colegul meu de bancă întotdeauna la orele de matematica se apropie de mine și pune mana pe piciorul meu iar eu ma simt jenata.
Ce ar putea însemna asta?
Plz sa răspundă fete.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Înseamnă că e un nesimțit.
Mută-te în altă bancă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că e un libidinos şi ar trebui să-ţi anunţi familia şi diriginta ca să poată lua măsuri.Nu e bine să te laşi atinsă, dăi o palmă dacă mai face aşa.Pa,pa.

| Gabriel2424 a răspuns:

Inseamna ca te place, sa nu puna mana la pasarica ca atunci se ingroase treaba, dar nu l lasa daca nu iti place.

| Isabell27 a răspuns:

Ai grija fata mea, fii mai atenta, nu-l mai lasa si spune-i mamei tale... Ce varsta are el /