| hshsgxgfxx a întrebat:

Buna! Sunt impreuna cu iubitul meu de 6 luni.Cand ma imbratiseaza nu mi pune mana pe fund ci pe talie.Ma deranjeaza putin dar am citit ca ar insemna ca are respect fata de mine.Sau cand ma imbratiseaza pe la spate simt cum se apropie de mine sa i o simt(nu ca m ar deranja????) si dupa ce ma atinge se sa mai in spate ori daca ma imbratiseaza din fata face la fel.Ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Frumos din partea lui ca nu-i badaran sa-ti puna mana pe fund, cand te imbratiseaza, asta isneamna ca te respecta si te place foarte mult.
Daca are erectii cand te imbratiseaza se retrage pentru ca se simte inconfortabil, asta inseamna!

| hshsgxgfxx explică (pentru Violleta2022):

De ce s ar simti inconfortabil?

| Violleta2022 a răspuns (pentru hshsgxgfxx):

Fiidca asa este nromal, sa se rusineze simtindu-se inconfortabil.

3 răspunsuri:
| hshsgxgfxx explică:

Se da mai in spate*