| Larisa_5606 a întrebat:

Am 15 ani si nimeni nu ma place.Nu ma consider o mare frumusete insa nici o urata nu sunt, insa uneori chiar ma cred oribila cand vad ca nimeni nu ma baga in seama.

Toate prietenele mele au admiratori, primesc zilnic complimente numai eu ca fraiera nimic.

Oare gandesc gresit si ce sfaturi imi dati sa renunt la aceste ganduri?

Multumesc mult/

5 răspunsuri:
| äπđÿ a răspuns:

Larisa nu e adevarat daca baietii nu iti fac complimente nu neaparat esti urata doar ca nu simt ei nevoia sa iti faca un compliment. Nu gandesti gresit deloc. Daca vrei admiratori iti faci usor dandu-ti arfewinking asa mai bine stai tu... vezi-ti de treaba ta vorba aia si ai sa vezi ca totul va veni de la sine happy
eu asa cred thinking daca ai vreo problema sunt gata sa te ajut dai pmwinking tongue
bft :*

| Anonim86fsg a răspuns:

Este o vorba : si.nu te descuraja, iti vei intilni si tu perechea inimii tale, dar fii mai optimista si mai increzuta in tine. Asa cum te vezi tu, tot in asa te vad si ceilati pe tine.happy deci totul e inainte.si nu lasa miinele in jos happyhappyhappy

| Anonim86fsg a răspuns:

Este o vorba :"pentru fiecare este ceva aparte".nu te descuraja, iti vei intilni si tu perechea inimii tale, dar fii mai optimista si mai increzuta in tine. Asa cum te vezi tu, tot in asa te vad si ceilati pe tine. deci totul e inainte.si nu lasa miinele in jos

| Anonim86fsg a răspuns:

Ste o vorba :"pentru fiecare este ceva aparte".nu te descuraja, iti vei intilni si tu perechea inimii tale, dar fii mai optimista si mai increzuta in tine. Asa cum te vezi tu, tot in asa te vad si ceilati pe tine. deci totul e inainte.si nu lasa miinele in jos

| Anonim86fsg a răspuns:

Ste o vorba :"pentru fiecare este ceva aparte".nu te descuraja, iti vei intilni si tu perechea inimii tale, dar fii mai optimista si mai increzuta in tine. Asa cum te vezi tu, tot in asa te vad si ceilati pe tine. deci totul e inainte.si nu lasa miinele in jos.happy