| user643890655 a întrebat:

Buna! Am 16 ani si nu sunt ok sau doar cred ca nu sunt ok? Tot timpul cand ma imprietenesc cu cineva deja ma gandesc ca ei nu ma place in general asa se intampla dar NU POT CONTROLA GANDURILE ASTEA, sunt foarte foarte insecure in jurul colegilor,va rog ce am, chestia asata ma consuma f mullt la modul ca m-as sinucide, sunt ok? Va rog efectiv nu mai pot trai asa

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Relaxeaza-te și calmeaza-te cu toții mai trecut prin adolescență, nimeni nu place pe toată lumea, tu doar încearcă sa fi drăguță cu toți și vei vedea ca totul va fi bine!