| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am acceptat sa fiu cu un baiat dar nu stiu de ce...sunt putin mai ciudata dar nu am avut niciodata iubit, desi am 23 ani.Problema e ca m-a pupat dar eu nu stiu sa pup si ma intreba eu de ce nu il pup.Dar eu nu stiu sa pup si nu am putut sa ii spun, mai ales ca e foarte awkward si embarassing si eu nu prea sunt afectuoasa.Nu am simtit nimic diferit, fluturasi sau ceva diferit. Oare nu si-a dat seama ca nu stiu sa pup? Credeti ca mai bine ii zic sa terminam relatie sa nu fie ranit si sa nu ma mai fac de ras in continuare?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fara sa ai o relatie sau mai multe nu poti invata sa saruti. Asa ca nu dezarma. Mergi inainte cu baiatul care-ti place. Si, bineanteles, daca te place si el.

| GdX a răspuns:

Cum vrei sa inveti sa saruti si alte chestii daca tu vrei sa ii dai papucii? E normal sa nu stii, neavand relatii pana acum.

| cristimihailov a răspuns:

Daca tot este sa fii stanjenita, macar ia-l si pune-l sa te invete de toate. Si in pat.
In felul asta, daca tot ii dai papucii, ramai cu ceva de pe urma lui. Si el de pe urma ta.
Win-win situation.

| Tanasiri a răspuns:

Cel din fotografia de profil nu e Suga? laughing In legătura cu sarutatul, stai liniștita ca nici eu nu stiu si uite ca nu am murit laughing eu am 17 ani si nu am iubit si nici nu am avut (nu am vrut ). In legătura cu relația, atâta timp cât ție ți se pare ok băiatul, cred ca este bine. Eu cred ca nimeni nu s-a născut învățat ...asa ca vei învață cum sa săruti laughing

| Michiro a răspuns (pentru Tanasiri):

Daaa e Suga tongue