| pisycootszataa a întrebat:

am citit pe TPU ca un baiat a luat pastila de a 2 a zi.laughingrolling on the floor ce se poate intampla...[funda puppy dog eyes

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Are risc crescut de ginecomastie, cancer de testicul sau de prostata. Nu e absolut nimic de ras.

| pisycootszataa explică (pentru Brigaela):

Pai cat de tempbel poate fi sa ia pastile din alea thumbs down

| Brigaela a răspuns (pentru pisycootszataa):

Pot fi accidente sau poate cineva sa il fi mintit ca un fel de gluma. Sau chiar daca este prost, faptul ca poate sa faca cancer nu e de ras, fiindca e un prost care va face tratament super-costisitor pe banii tai.

| pisycootszataa explică (pentru Brigaela):

Pe banii mei raised eyebrows...dar ce eu l'am pus sa ia pastile de alea....eu nici macar nu il cunosc l-)

| Brigaela a răspuns (pentru pisycootszataa):

Daca lucrezi si platesti Asigurari de sanatate, din banii aceia va primi el tratament. Nu trebuie sa-l cunosti.