| Papusa_Oly_1998 a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi. Am avut o relatie de aproape 6 luni cu un baiat in deursul relatiei ne-am maj despartit atunci eu am mai avut relati cu alti baieti dar n-au durat mai mult de 2 zile si nici despartirile de mai mult de 6-7 zile. Insa acum a trecut mai mult timp decand nu maj suntem impreuna. El spunea mai de mult ca e cu o fata dar nu era, iar acum ultima data cand ne-am impacat mia zis ca daca si-ar gasi pe alta ce mas face. Acum eu am relatie la fel si el, din ce am auzit nu prea baga in seama pe prietena lui la inceput doar se prefaceau ca sunt impreuna ca sama faca pe mine geloasa dar acum chiar sunt impreuna. Noi am avut niste conflicte si acum un ne vorbim dar vad ca se uita la mine si am trecut prin spatele lui si a scos un sunet ca sa ma sperie cand am trecut si a zambit cand am mers la locul unde eram. Deci ce să cred mai ține la mine sau màcar ma mai place?
Dau fundita la cel mai concis sfat laughing :*

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu cred că încă ţine la tine şi prin presupusule relaţii încearca doar să te facă geloasă sau eventual să uite de tine folosind pe altcineva. Iar faza de pe stradă, ar fi de asemenea o dovadă că măcar încă îi pasă de tine şi a căutat un motiv să se bage în vorbă.

1 răspuns:
| Papusa_Oly_1998 explică:

Scuzați-mi vă rog greșelile de ortografie! happy