| mara67 a întrebat:

am o colega de banca care are o "sweetheart" care sat in spatele nostru
in fiecare zi sta cu ea dar cand dam teste vrea sa stea cu mine pentru ca crede ca va reusi sa copieze.
la felo am o prietena care mereu cand stau singura vine si sta cu mine.iar atunci cand dam teste colega mea de banca vine si zice :"te duci ca vreau sa stau la locul meu"
nu stiu cum sa ii spun ca ma deranjeaza cand vrea sa profite de mine ..nu o prea las sa copieze dar mai vede si ea

Răspuns Câştigător
| didi66 a răspuns:

Pai daca ti cu adevarat la prietena care sta cu tine cand pleaca colaga de banca si te enerveaza cand colega de banca vine sa stea cu tine doar la teste atunci ai putea sa te muti tu cu prietena ta (mai recomandat) sau sa ii spui la colega de banca ca de data asta vrei sa stai cu prietena ta sau nu cred ca poti sa ii spui ca nu o ajuti dar sa incerci sa nu vada sau sa te faci ca nu o auzi cand iti cere ceva. Sigur vei gasi ceva pe moment daca chiar o sa vina la tine la test. Succes happy

1 răspuns:
| mara67 explică:

Scuzati greselile gramaticale.m-am grabit ^.^