| Ianusik07 a întrebat:

Am si eu o intrebare

Pe 22 august eu si prietenul meu implinim jumatate de an de cind ne intalnim, iar pe data de 26 ne vom vedea si eu as vrea sa-i fac un cadou cu acesata ocazie.

Ce propuneri aveti? Dati-mi va rog un sfat...)))

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Am mai raspuns la asta

| Dedeu04 a răspuns:

Pai ai putea sa cumperi o rama si sa pui o fotografie cu voi doi, sau ii poti cumpara o bratara sau chiar un lantic cu pandantiv, iar pe spatele la pandativ sa fie scris un cuvant care va caracterizeaza, gen''forever'' sau initialele numelor voastre