| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU, am inceput nudemult o relatie noua cu un baiat de care imi placea,este totul bine, peste citeva zile implinim o luna de cind ne intalnim, ce cadou as putea sa-i daruiesc? va rog dati-mi un sfat!

7 răspunsuri:
| papusica987 a răspuns:

Pai de ce ii faci un cadou?

| niccely a răspuns (pentru papusica987):

Eu cred ca ar trebui ceva sa-i daruiesc, caci avem o relatie mai serioasa, si deja facem planuri pe viitor

| xanderblackx a răspuns:

Ceva simbolic. ceva ce-l pasioneaza, dar personalizat... ceva ce foloseste mai des si care i-ar putea aminti de tine/voi... numai bine

| niccely a răspuns (pentru xanderblackx):

Mersi )

| xanderblackx a răspuns (pentru niccely):

Funda? big grin

| SageKid a răspuns:

Ce ii place lui, nu putem sa-ti dam idei de un cadou anume, oamenii sunt diferiti, deci ce mi-ar placea mie, tie s-ar putea sa nu-ti palca

| dulcikadanutza a răspuns:

Pai in principal baietii dau cadouri nu fetele dar daca totusi vrei sai faci un cadou scrie-i in cateva randuri cat de mult il iubesti:*