| Ianusik07 a întrebat:

Am si eu o intrebare

Pe 22 august eu si prietenul meu implinim jumatate de an de cind ne intalnim, iar pe data de 26 ne vom vedea si eu as vrea sa-i fac un cadou cu acesata ocazie.

Ce propuneri aveti? Dati-mi va rog un sfat...)))

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi sincera si spune, de cate ori v-ati intalnit in astea 6 luni?

| Ianusik07 explică (pentru anonim_4396):

Noi invatam in acelasi colegiu ne vedem destul de des insa acum ca e vacanta ne aflam la o distanta foarte mare si ne-am vazut sincer in iunie am stat o saptamana in iulie aproape o saptamana iar acum urmeaza sa ne vedem pe 26

Uite asa...

| andru10best a răspuns:

Uite o idee super: http://www.surprizewow.com/cadouri/ciocolate-cu-biletele/
Eu am pus-o in aplicare si a iesit super.

| 7639781254 a răspuns:

Un cadou personalizat: o cana, o perna, un tricou etc cu o poza cu voi doi...sau si mai bine: un colaj de poze funny cu voi intr-o rama. Mai poti sa-i iei o multime de chestii: ceas, esarfa, parfum, tricou sau ceva ce stii ca isi doreste de mai mult timp. Sper sa-i cumperi cel mai frumos cadou! Bafta! :*

| bunicisibuni a răspuns:

Cumpără-i un ceas.

| AnaaMaria1995 a răspuns:

Un ceas, o poza cu voi 2 pusa intr-o rama sau 1 parfum big grin

| wawe a răspuns:

Cred ca ar aprecia un oral bine facut.

| Manolica16 a răspuns:

Un durex si gata o sa se simta si el barbat