| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema imi place foarte mult de o fata am fost cu ea impreuna acum 1 an si de atunci am ramas prieteni(amici)ea o mai avut prieten da eu nu si acum in ultimu timp de cand nu mai are prieten am vazut ca tot se uita la mine imi zambeste si mam mai intalnit cu ea o data si ne-am sarutat dar nu stiu daca ea are pr acuma.Cum as putea sti daca ma place?

Răspuns Câştigător
| DWDT a răspuns:

Te vrea inapoi, si-a dat seama ca a gresit despartindu-se de tine. Saratul aela ar fi trebuit sa te faca sa iti dai seama.

2 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Eu zic ca tea sarutat ca amic, dar poti sa aflidaca te place scotando in oras si deschizand subiectul acesta.Nu sta prea mult dupa ia, nu suferi.
Funda

| ovidiuuuu a răspuns (pentru DamiPapucii):

Da da eu nu prea am vazut amici sarutandu-se numa sa se pupe.Si pe mess cand vorbim tot imi trimite ca ma pupa si zice ca mai vb noi si sa am grija de mine si ma intreaba unde o pup:-p