| Brighisweet a întrebat:

as avea nevoie de niste sfaturi!
Eu niciodata nu am avut noroc la baietii de care mi-au placut niciodata, si nici baietii asa in general nu se intereseaza de mine.
Cred eu ca motivul adica problema sunt ochelarii. toti prietenii mei spun ca sunt foarte frumoasa si arat foarte bine, dar daca e asa de ce nu am sucess? fac ceva gresit? nu stiu cum sa ma comport cu baietii? e ceva cu personaliatea mea? sau care e probleema?
chiar daca imi spun toti ca sunt frumoasa cu ochelari, eu de ce nu ma simt asa? sad
va rog ajutati-ma cu niste sfaturi, ce sa fac in privinta aceasta? pentru ca m-am tot saturat sa nu am un gram de noroc cu baietii, pana in ziua de azi nu am fost in stare sa imi fac un prieten, (din cauza ochelarilor sunt siugura de asta!).

va rog ajutati-ma! sad :*

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Nu trebuie sa te auto caracterizezi. e subcostientul tau care s-a fixat pe aceasta idee. de ce? deoarece nu ai avut alaturi un baiat.

E doar subcostientul tau care s-a fixat pe aceasta problema. din lipsa de atentie de la unele persoane cu sex masculin. (Baieti laughing )

Incearca sa treci peste asta. Gandeste-te ca ce e atau e puse deoparte si crede-ma ca e mai bine sa iti gasesti o persoana care cand o vezi sa te indragostesti de ea decat sa o cunosti, sa afli una si alta, sa o prezinti prietenilor si pe urma sa ai o relatie cu ea. In fine.

Nu uita. scoateti aceasta idee din cap gandeste-te la cu tot altceva. revino peste o saptamana de cand ai incerca asta.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ce pot spune,asta poate naste traume,eu unul sunt mai tampit de felul meu imi plac fetele de moda veche,urasc totul ce vad in ziua de azi, machiaje, decolteuri imense, mnah, eu vreau ceva de moda veche, so... toate 'fumeile' de moda veche apelati la mine laughing) p.s aici e bulina de 18 + muhahahahha

Răspuns utilizator avertizat