| BillieEilish a întrebat:

Buna, as vrea sa am sfaturi pentru ca un baiat s-a despartit de mine.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sfaturi pentru ce? Sa treci peste perioada asta? O sa treci cu si fara sfaturi oricum, timpul te impinge de la spate, chiar daca nu vrei asta.

Si cum imi place mie sa spun atunci cand este o problema de genul: daca el nu se gandeste la tine... merita sa te gandesti tu la el?

| Andreeush a răspuns:

Cu timpul o să treci peste.
Nu e sfârșitul lumii.

| siriusblack98 a răspuns:

Cauta-ti pe altul. E grav daca s-a ''desparrit'' de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Judecand dupa nume, cauzele sunt evidente. Cred ca este destul de sigur sa spun ca erai prea mica sa ai o relatie in prima faza sau cel putin prea imatura. Idolatrizarea unei celebritati este un semn al imaturitatii.

| Ancandf875 a răspuns:

O prietena buna, mancare si băutură.