| anonim_4396 a întrebat:

Buna~ As vrea sa incerc sa fac bani pe internet adica sunt adolescenta si nu am timp sa fac bani si sa si invat la liceu asa ca as vrea sa stiu cum pot sa fac online bani? Din cate am auzit pot prin sondaje dar nu stiu site-uri de incredere care chiar te platesc sau prin a face articole pentru anumite persoane dar nu stiu la cine sa apelez. Daaca puteti sa ma ajutati cu un link sau la cine sa apelez dau funda, multumesc.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea merge sa faci bani online doar lucrand in realitate

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci serios pentru bani online. Ca din sondaje inseamna 1-2$ la cateva luni si nici pe aia nu o sa ii poti scoate pana nu strangi vreo 50$

| OldSoul a răspuns:

La sondaje nu castigi mare lucru.
Baga-te la videochat acolo faci bani seriosi.

| WeZo a răspuns:

Mai bine te apuci sa cauti bani pierduti pe strada