| lila36 a întrebat:

Ce poti sa faci ca sa uiti de un baiat care tocmai ti-a dat papuci?

17 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu toti isi permit sa-ti dea tie pantofi de firma, materialisto!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Ocupa-ti tipul cu prietenii, scoala sau calculatorulwinkingAsa nu o sa iti mai stea gandul la el

| Hombre a răspuns:

Arunca-i sa nu-ti mai aminteasca de el.

| Felix2009 a răspuns:

Gandeste-te ca nu te-a meritat si ca nu are rost sa suferi, daca ti-a dat papucii inseamna ca nu are mare lucru in cap.
Iar ca el sunt destui baieti.
Cauta sa te gandesti ca vei gasi un altul mai bun

| CapitanuSemafor a răspuns:

Youporn, Redtube, Pornhub etc. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iesi cu altul. frumusica esti, doar nu te-nchizi in casa si te-apuci de plans happy

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sfaturi de mamica experimentata. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Mah, lasa-mi cu*rul in pace! Ce n-am dreptate, nu-i frumusica fata?! Pun pariu ca-i plac cocktailurile colorate big grin.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Fata din poza e frumusica dar nu cred ca e a ei. Mah ti-as lasa c*rul in pace dar are in dotare ceva ce ma face sa ma simt in paradis, despre c*ururile feminine vorbeam.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Mah, ia zi tu mie ce-are cu*ru*l meu in dotare asa deosebit?! Numa' ca sa stiu sa pun in valoare.
Iar ma bagi in pacat ma ispita care esti cu jacuzul tau plin de bulbuci? Incredibil ce prietenos/oasa sunt virtual...

| lila36 explică (pentru Hombre):

O sa pun o poza cu mine na

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Vezi ce draguta-I fata?!
Hai bine, lasa, nu te mai gaandi cum s-o scot in evidenta. Nici nu vreau sa ma gandesc ce fusa-n capul tau in jumatea asta de ora.
Ma decamufleaza lumea din cauza ta si pot sa pun pariu ca deja ma suspecteaza ca sunt poponar big grin.

)-. Ce faci fata0 ti-a trecut dragostea pentru ala? Eu daca eram in locul tau deja era istorie baiatul (si inca vreo altii 5). Da stii si tu ca cine are gura mare si picioare lungi s-o scoata din belele cand o rupe la fuga. No pe bune acum, fugi la agatat ce mai pierzi vremea?!

| Hombre a răspuns (pentru lila36):

Hai pune chiar vreau sa te vaz.

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Poponar cu popoul feminin, "prietenos/oasa" rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Nu mai stiu nici eu cu ce sa ma-mbrac dimineata: fusta, pantalon...

| dixiiicomentezi a răspuns:

Daca un baiat nu sufera dupa tine, tu de ce sa suferi dupa el?
Ocupa-ti timpu' cu altceva cum ar fi cumparaturi sau uite-te dupa alti baieti.

| Clari34 a răspuns:

Pai nu prea poti sa il uiti instant.dar cateva masuri poti lua.de ex. incearca sa nu mai vorbesti cu el si evita.l la scoala.crede.ma, baieti sunt pe lume, trebuie doar sa deschizii ochii bine pentru a.i putea vedea:*