| adrean4k a întrebat:

Ce poti face ca sa uiti un baiat care tea parasit?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O dragoste se uita cu alta dragoste,un baiat cu alt baiat.
Iesi cu prietenii,incearca sa te bucuri de timpul frumos,iesi cu alt baiat,plimba-te, incearca sa razi...
Incet si greu, dar va trece.

| Addiction a răspuns:

Salut. Poti sa iesi cu prietenii sa-ti gasesti mai multe ocupatii interesant, la mare, la plaja comunica cu ersoane noi. La urma urmei gaseste-ti alt prieten si vei uita de ala.Succese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poti sa il uiti, doar sa inveti sa traiesti fara el.
Si la cum ai pus intrebarea, banuiesc ca tu esti mai mult ranita in orgoliu pentru ca el te'a parasit si nu invers. Timpul le rezolva pe toate.

| ploiacide a răspuns:

Ba, in primul rand nu te mai gandi, sau mai bine zis incearca sa nu te mai gandesti laughing. Gaseste-ti ceva de facut care sa-ti distraga atentia total... Fa ceva ce te inveseleste happy
Bafta! :*