| JoinT_3078 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu ce sa iau sau ce sa fac ca sa nu obosec repede.
Vreau sa merg la un liceu militar si am inteles ca or sa fie probe sportive:aleragt aruncatul mingiilor s. s. a
Ce pastile sau ce imi recomandat sa iau?

4 răspunsuri:
| JoinT_3078 explică:

Ms. nu am probleme cu sanatate, si in primul rand mai am la dizpoziti 6 luni de antrenament si dupa or sa fie examenelehappy

| JoinT_3078 explică:

Adica cum la teorie matematica romana?

| kissanutza a răspuns:

Pentru alergat si orce alt sport nu trebuie sa iei pastile.Cu cat te antrenezi mai mult, cu atat e mai bine.Iar in cazul in care obosesti din punct de vedere medical, du-te la un medichappysucces

| kissanutza a răspuns:

Mai ai destul timp sa te antrenezi.Si ai grija si la proba teoreticahappyAm avut colegi care au luat la sport, dar nu au luat la teoriehappy