| ByukFns a întrebat:

Ce sa va zic.hee hee Imi place de un baiat la nebunie. Si eu nu stiu ce simte el pentru mine. Cateodata se comporta asa de frumos cu mine si e atat de dragut si vine la mine si se pune langa mine pe scaunla scoala si vb

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ma bucur ca ne-ai impartasit si noua despre sentimentele tale. Iti doresc succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi care-i întrebarea?

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Imbarliga-te cu el laughingrolling on the floor ftelllll!

| RaspberryLover a răspuns:

Cine stie, poate te simpatizeaza... daca te simti pregatita fa tu primul pas: tine-l de mana, imbratiseaza-l, vorbeste cu el, glumeste, invita-l la un suc/prajitura...

Ti-am dat doar niste variante. Sper sa te ajute! Toate cele bune, scumpa! :*