| PanaDeIdei a întrebat:

cunosc si eu un baiat, este foarte glumet, caterinca asa, chiar imi face placere sa stau cu el. zilele trecute ne-am vazut, eram cu mai multe fete, dar mai mult pe mine ma baga in seama. ma ia de par, ma gadila, ma ciupeste, vine si se aseaza langa mine... noi nu prea iesim in general, si cateodata cand ii dau mesaj sa ne vedem nu raspunde sau nu prea vrea. eu zic ca daca ii placea intr-adevar de mine facea tot posibilul sa ne vedem si asa. si facea el primul pas pentru ca nu este deloc timid. nu vreau sa ii spun eu ca il plac, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Eu zic sa il lasi! Baietii sunt tari indecisi! Dar cu siguranta intre voi e o chimie.Si totusi,nu vreau sa spun ca face acele gesturi doar din prietenie.Tu stii mult mai bine cum sta treaba! Uite,cand esti cu el, poti sa-l pupi pe obraz, incet, si vezi cum reactioneaza. Daca te uiti in ochii lui, cu siguranta o sa-ti dai seama in calitate de ce te place.Ca pe o sora, sau ca pe o iubita.O sa vezi si tu cum reactioneaza! Succes!

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Da-i un sut in ****.

| bbu2eugen a răspuns:

Poate e inchis in el.Nu se stie ce amic ai hmm tu m ai astepta o perioada daca nu face pasul asta el atunci lasa l. Vezi cum se comporta in timp.

| PanaDeIdei explică (pentru bbu2eugen):

Pai ne stim de mai mult timp laughing

| bbu2eugen a răspuns (pentru PanaDeIdei):

Aaa am inteles scuze atunci lasa l de tot chiar daca te doare happy