| anonim_4396 a întrebat:

Buna de ce trebuie sa existe violenta, astia ai mici acum fac numai prostii se bat, injura profesorii, aduc petarde la scoala si multe altele trebuie sa facem ceva nu vede-ti? Francezii si alte natii rad de noi nu vreau ca romanii sa fie violenti si prosti vreau o parere buna funda!

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Da! s-a cam dus respectul intelegerea. oamenii au devenit mai rai mai nesimtiti, dar ce putem face noi >? nimic ei trebuie sa faca sa se schimbe, numai ei insasi pot sa schimbe sa devina oameni mai buni.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ingerash23 mda ai dreptate dar sa stii daca unu e bun si calm se schimba si celalat in bine