| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce romanii il adauga pe Dumnezeu in injuraturile lor? Oare mai sunt si alte natii care injura de Dumnezeu asa mult ca romanii?

7 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Il adauga doar acele persoane care nu au invat nici 1% educatie de la parinti.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Va sta bine impreuna

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Multumim Ray!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Deja sunt educati sa se arunce in bratele criminalului de iehova, botezandu-se la nastere, practic obligati, fara sa fie stapani pe deciziile lor. HAIL SATAN!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Se vede fericirea sa spun asa in ochii tai, ma bucur de asta

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cred ca da. Porunca a treia spune sa nu iei in desert numele Domnului, iar actiunile din Biblie sunt petrecute in Israel.

| octa2021 a răspuns:

Stii ce se aude, se învață.
Poți sa fii credincios sau nu, pur si simplu devine ceva uzual si nu îți dai seama cand înjuri. Un tic nervos, daca îi pot spune asa.