| AndreiaDinu a întrebat:

Buna,este normal sa imi mai vine menstruatia acum cand mai sunt doar 2 zile in acesta luna, pentru ca pe mine nu ma tine 2 zile, ci 4 zile este posibil sa continui sa in luna următoare?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal!
Daca ai ciclul regulat, succedandu-se la 28 de zile, atunci iti poate veni de 2 ori in aceeasi luna, daca vine in primele zile ale lunii, venind si la sfarsit de luna, fiindca luna are 30 sau 31 de zile.

| AndreiaDinu explică (pentru Violleta2022):

Dar nu mi-a venit de 2 ori in aceias luna, luna asta e prima dată

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiaDinu):

Si tot in aceeasi luna poate sa-ti vina si a doua oara, de altfel perfect normal si posibil.
Nu prea le ai cu matematica, asa-i?

| AndreiaDinu explică (pentru Violleta2022):

Din cate se observa, nu prea le ai tu cu romana

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiaDinu):

Te rog eu, incearca sa nu te reproduci, macar nu faci niste idioti ca tine.

| Sorin_Chiri_1996 a răspuns (pentru Violleta2022):

Te-ai uitat la poza ei inainte sa ii raspunzi? ca sa nu mai pierzi timpul degeaba.

| AndreiaDinu explică (pentru Sorin_Chiri_1996):

Adică ce vrei sa spui, ce are poza mea?

| AndreiaDinu explică (pentru Sorin_Chiri_1996):

Adică ce vrei sa spui, ce are poza mea? eu macar am poza si nu imi e rusine cu fata mea ca va este voua asa ca ciocu mic

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, e posibil.