| PDM2000 a întrebat:

Este vorba despre o fata. Intr-o zi am vazut-o cu un baiat si mie imi place cum arata si m-am interesat cum sa dau de el sa ne cunoastem prosti. Am facut intr-un timp rost de id lui el mi lo dat si vorbeam ce vorbeam si el face daca vreau sa ma combin cu el fac eu da. Dupa prietenasa aia nu ma lasa in pace si eu m-am despartit de el. Si de atunci fata aia are treaba cu mine si nu stiu ce sa fac ea mi-a zis ca ma cauta si ma bate no mo cautat mi-a tras vreo 2 3 palme si noo... Dupa la scoala le cauta pe prietenele mele sa le zica ca nu mai are treaba cu mine doar daca i sterg comurile de la hi5 de a lui iubituso ala care m-am bagat. No am ajuns pana in situatia de astazi astaz am stat cu o prietena si o venit ea face ca are o prietena buna la mine in clasa si face ca ma iau de ea. Si face daca ma mai ieu eu de prietenasa aia ma bate ca ma baga in coma ca imi sparge nasu si amentintaty di acestea. Io nu sunt genu sa ma cert sau sa ma bat cu cineva eu sunt timpida si nu am treaba si i-am spus mamei si prietenei si face ca vb ea cu fata aceea si mama fcae ca daca o pride ca ma bate nustie ce sa i faca si eu nu stiu ce sa fac mieste frica de ea recunosc este mai mare decat mine ce sa fac fa dau funditeeee promit dar spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| Ubitha a răspuns:

PAiH Ar tRebUi.SA II spui dirigintei tale sau invatatoarei despre chestia asta iar daca diriginta/invatatoarea intelege si o cunoaste pe diriginta/invatatoarea fetei aleia care vrea sa te bata ii va spunewinkingsi eu am fost intr-o postura ca astawinking dar am actionat asa dar iti spun asa nu trebuie sa iti fie frica ca oricum o sa o exmatriculaeze etc daca se atinge de tine asa ca stai fara grija daca te prinde nu are ce sa iti faca daca faci ce tziam spus eu; X