| ioanaandreeaji a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie cum pot sa slabesc? Adica am slabit prin dieta si sport 9 kg. dar acum slabesc foarte greu, merg in fiecare zi la sala sau la aerobic si am slabit doar 2 kg. si nu mai tin dieta, doar nu mananc multa paine si mananc putin.Am aproape 14 ani, 1.67 si 59 kg. Spuneti-mi ce sa fac?

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

La varsta asta, pe care o am si eu, nu ar trebui sa tii dieta. Mai avem pana crestem so me formam. Ce pot sa-ti sugerez din ce am auzit si eu este sa mananci bine dimineata, si dupa-amiza si seara sa incerci sa eviti sa manaci. O salata, fructe ceva merge, dar nu carne si alte mancaruri consistentewinking