| AlinaHoran a întrebat:

intrebarea asta e mai mult pentru fete big grin
Deci... mie trebuia sa imi vina menstruatia dupa 10 septembrie (cam pe 13thinking ), dar mi-a venit ieri, pe 1 septembrie si nu este abundent (nu curge f mult ). E ceva in neregula? Ast raspunsurile si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai menstruatia se regleaza dupa 2 ani si e normal sa vina mai devreme sau sa intarzie sau sa nu vina o luna sau sa iti vina doar niste pete ori sa iti vina abundent. e ceva normal pana se regleaza si acum poate ca ai si racithappy

3 răspunsuri:
| mrrry a răspuns:

Nup, nu cred si mie mi s-a intamplat la fel; mai ales dk ai fost virgina si ti-ai inceput viata sexualahappy

| Byencutzz a răspuns:

Hmm pentru inceput ar trebui sa ceri sfatul unui ginecolog sau daca nu fa-ti un cont p : sfatul.medicului.ro si ai 3 credite adica 3 consultaii online si poti apela la un sfat in acest caz si dp aceea decizi daca mergi mai departe sau ti-e de ajuns ce ti-au raspuns
Succes!kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu, ne e nimic in neregula, se mai intampla, poate ca ai racit un pic sau ai stat cu fundul cu gresie sau ceva rece.pa pa