| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare. Sunt virgina si am 16 ani. Cred ca e normal, iar prietenul meu imi face doar orale, eu lui nu. M-am asezat pe penisul lui si am simtit ca e ud, nu avea cum sa fie sperma. El imi bagase un deget in vagin inainte ca eu sa stau pe penisul lui. Amandoi eram in chiloti dar simteam ca e ud. Nu este posibil sa fi ramas INSARCINATA de la lichidul ala nu? Era pe exteriorul chilotilor mei. Va rog, fara misto, am nevoie doar de un raspuns.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu ai stiut pana in prezent, afla ca acel "scut" are 1 sau mai multe perforatii/gauri strict necesare pentru a avea pe unde sa fie eliminata menstra din organism. Prin acea gaura poate trece penisul fara sa rupa, lezeze/deterioreze himenul deci cu atat mai mult pe acolo poate sa ajunga sperma in vagin fara nicio problema. In multe cazuri himenul poate ramane intreg/intact si sa fie rupt doar in momentul in care se naste copilul deoarece acesta nu poate trece prin acea gaura mititica existenta in himenul respectiv.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibila o sarcina in situatia prezentata de tine.

| Staind a răspuns:

Ai tinut sa specifici..ca tu nu returnezi favorul.
Esti o fiinta demna :'(

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite nu pretind sa fiu ceva scientist ahaha dar totusi poate se poate ca fata sa aiba totusi o problema adica sti nai de unde sa stii ca adica am citit in ceva carte nu mai stiu exact ce pentru scoala ca se cheama conceptie imaculata

| Oana92 a răspuns (pentru FilipSergiuPaul):

Pfff...imaculata conceptie se refera la dogma Bisericii Catolice care considera ca Fecioara Maria a fost ferita de pacatul originar.

| Anamaria4321 a răspuns:

Sper din tot sufletul. oricum, mi-a zis sigur ca aia nu era sperma, ci un simplu lichid care este acolo uneori cand se excita. asa este?

| Ronny77 a răspuns:

Bună nu are.nimic n-are voie sati lase sperma in tine asa te poti freca pe el