| lavinia052 a întrebat:

Buna. Ma simt ciudata si simt ca este ceva in neregula cu mine, parca as fi total paralele cu lumea asta si pare ca as trai intr-o lume a mea, insa simt ca sunt un nimeni si la cea mai mica chestie, pana si cand ma saluta cineva sau ma intreba ceva ma intreb de ce a venit la mine. Stiu ca poate multi trec prin asta,mai ales adolescenti,dar eu de mica sunt asa si mereu imi e foarte somn,simt ca as cadea din picioare si nu ma pot concentra, desi dorm suficient si am incercat sa dorm si mai mult dar oricat dorm tot asa ma simt, poate pur si simplu m-am nascut cu ceva lipsa de nu pot functiona normal. Sa mai mentionez ca singura imi induc si frica, ceva gen o frica a existentei si uneori cu atacuri de panica si ma fac rosie la fata si cand ma speri, si o fac cam des simt ca as lesina si nu ma pot controla si functiona nornal. Nu stiu, poate pana la urma, sunt eu o fricoasa si un nimeni care habar n are ce cauta pe lumea asta si ma aflu doar asa de forma.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca tot repeti intrebarea crezi ca problema se va rezolva de la sine? Sa stii ca nu, din pacate pentru tine.Nu se intampla absolut nimic, nu se schimba nimic daca nu actionezi in nicio directie.Nu ai parinti? Daca de mica simti asa e destul de grav.Ar fi trebuit sa discuti cu ei despre starea ta de sanatate, sa rezolvati impreuna.

| Hyperion7 a răspuns:

Discuta cu un psiholog problema ta, o pui in mod repetitiv, însă noi tot aceeași suntem, sfaturi dacă îți oferim, nu tii cont de acestea sad

| VadimIvanov a răspuns:

Mergi la un psiholog.

| Cornelus0070 a răspuns:

Inceput de nebunie.