| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a întrebat:

Nu mai vorbesc cu fostul meu prieten de ceva timp iar intr-o seara ne-am adunat mai multi la o prietena comuna, fiind si el.Am povestit iar la un moment dat mi-a luat telefonul sa-mi citeasca mesaje, s-a dus in alta camera si s-a inchis acolo. Dupa ce a iesit, mi-a adus telefonul, spune ca nu-l intereseaza ca vrea doar sa stearga mesajele de la el, vorbea groaznic cu mine mi-a spus ca o fata care vorbeste cu mai multi baieti e curva ( eu vorbeam doar prin mesaje). Spunea ca nu-l intereseaza mesajele mele apoi sa-l sterg din agenda (ceea ce am si facut).

Daca spune ca nu-l intereseaza, ca nu-i pasa de mine, ca nu-i pasa cu cine vorbesc si ce fac ca nu mai avem nici-o legatura, de ce dupa ce a citit se comporta complet ciudat, mă jignea, nu mai vorbea cu mine iar înainte să aibă telefonul era altfel?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

In primul rand, daca nu mai era-ti in preuna:E un nesimtit si trei sferturi, pentru simlu motiv ca nu avea voie sa se uite in telefonul tau! E foarte gelos! Dar face pe grozavu sa umbli in limba dupa el.Acum e momentul sa-l fierbi tu in suc propriu, sa cada in propria capcana! Multa bafta! Sa fii iubita!

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică (pentru onasis1961):

El e un caracter foarte orgolios,dar m-a deranjat normal faptul ca mi-a loat telefonul cu motivul 'sterg doar mesajele de la mine' apoi s-a inchis in camera, iar dupa mi-a spus sa-i sterg nr de tel totlaughing. Atata timp cat nu ma interesa mesajele lui pentru ca nu ne-am impacat, acelasi lucru trebuia sa faca si el.

| onasis1961 a răspuns:

Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''! Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas! Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind! Care te saruta pe frunte! Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjata! Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit! Care in prezenta prietenilor te ia de mana! Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba! Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste si probabil, te va iubi etern!

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică:

Citeşte mai jos Colorfull Shadowhappy.

| MariaPink9 a răspuns:

Probabil ca e gelos.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică (pentru MariaPink9):

El spune că nu e gelos că oricum nu mai suntem impreuna si ca nu-i pasa...

| MariaPink9 a răspuns:

Pai normal ca nu o sa recunoasca. Asa sunt baietii, dar dupa comportamentul lui eu cred ca este gelos pentru ca a vazut ca nu este el singurul cu care vorbesti. Altfel nu`mi explic schimbarea lui de comportament intr-un timp atat de scurt.

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu explică (pentru MariaPink9):

Plus de asta cu o seara inainte a venit dupa mine acasa cu un prieten,am fost la o cafea,am povestit,ma lua in brate,totul era bine si frumos pana la faza cu mesajele,,,,,,,, nu-l mai inteleg, nu mai inteleg nimic!

| MariaPink9 a răspuns:

Pai vezi? El probabil vroia sa se impace cu tine, dar s`a suparat cand a vazut mesajele. Oricum daca te iubeste va trece peste asta.plus ca mesajele le-ai dat cand erati despartiti. Poate incerci sa-i explici asta.