| nupunnumeokkk a întrebat:

Bună! O întrebare as avea,cum vi se pare balsamul goat Milk Vellie? Îmi caut un balsam și parcă acesta mi se pare interesant, am părul destul de pretențios, se uscă teribil și îmi tot cade mult, nu prea are nici strălucire, am înțeles că acest balsam ar fi chiar bunicel. As dori să îmi spuneți din propria experiență cum vi se pare.
Și știu că unii dintre voi sunteti contra balsamului, însă doresc răspunsuri doar pentru balsamul menționat.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Ma scuzi pentru interventie dar nu este pusa intrebarea pe aria corespunzatoare, pe aceasta arie raspunde doamna violetta des, considerandu-se un fel de somitate daca da raspunsuri la cantitate!