| GeorgianaBurceana a întrebat:

Buna seara Am o intrebare doar pentru cei ce au incercat Dieta cu Supa de Varza... Deci? Este chiar atat de eficienta pe cat se zvoneste? Multumesc frumos :*

Răspuns Câştigător
| Nariah a răspuns:

Chiar slabesti cu ea! Eu si 2 prietene am slabit cu ea mult dar este DEZGUSTATOARE. De atunci mi se face rau doar cand ma gandesc la ea! Daca nu ai nici-o problema cu gustul si mirosul o sa te ajute!

1 răspuns:
| beautifullie a răspuns:

Dieta cu supa de varza nu e deloc sanatoasa. incearca altceva