| AnneRawr a întrebat:

As avea o intrebare: ce dieta este mai eficienta? cea disociata sau cea cu supa de varza?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nici una nici alta dar daca ar fi sa aleg as opta pentru cea cu supa de varza

| AnonimaOk a răspuns:

Dieta Dukan e buna happy la mine a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele! Mananci echilibrat, o alimentatie saraca in calorii, bazat mai mult doar pe fructe, legume, lactate slabe, fiert, fara prajeli, grasimi si multa miscare.
Te pup!

| AnneRawr explică (pentru anonim_4396):

Asta intentionez sa fac, dar azi am aflat ca peste 2 saptamani plec la mare si as dori sa scap repede de cateva kilogramehappy

| Denisseq a răspuns:

Cea cu supa de varza nu e buna de nimic a tinut-o o prietena de-a mea si nu a slabit deloc si acum mai are si oroare de varzalaughing

| Laaurra a răspuns:

Incearca dieta Dukan, este foarte eficienta si da rezultate intr-un timp scurt!
http://dietadukan.ro/regimul