| GeorgianaBurceana a întrebat:

Buna seara Am o intrebare doar pentru cei ce au incercat Dieta cu Supa de Varza... Deci? Este chiar atat de eficienta pe cat se zvoneste? Multumesc frumos :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eficient este să înveți să mănânci.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu e chiar atat de eficienta precum se zvoneste

| mimiwewem a răspuns:

Bună. S-ar putea să meargă. Varza murată slăbește mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dietele nu sunt eficiente!
Mergi pe o alimentaţie săracă caloric şi mişcare zilnic.
Te pup!