| Just4Joker075 a întrebat:

Buna seara, AM SI EU O PROBLEMA MAI DELICATA, am cunoscut o fata aci pe site si am inceput sa vorbim, totul a fost frumos pana cand mi-a cerut mai multe poze cu mine, i-am zis ca urmeaza sa-i trimit pozele ziua urmatoare, si am vb cu ea pana cand a ajuns ea la scoala si pana cand nu mi-a mai raspuns, am intrebat-o daca poate sa vb si mi-a zis ca vb mai tarziu... dar mai tarziu ea mi-a dat bloc pe whatsApp si nici la telefon nu mai raspunde, trebuie sa mentionez ca este este o fata minunata, frumoasa, dulce si urma sa-i trimit pozele azi dar nu am putut sa i le mai trimit pentru ca am observat ca ma blocase sad vreau sa vorbec cu ea dar nu stiu cum sa dau de ea, nu raspunde nici la telefon, ce pot face in situatia asta? dau fundita

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca ai cunoscut-o aici pe site, trimite-i un mesaj pe privat si intreab-o ce se intampla.

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Las-o, dacă voia să vorbească cu tine o făcea, nu-ți dădea block.
Poate are totuși niște probleme, așteaptă și tu.

| epurasu a răspuns:

Ea tia cerut poze doar poze --tu trebuia sai trimiti! - nu iai trimis atunci ai zis ca maine! oare de ce! ca nu ai poze si ea nu a crezut ca nu ai a considerat ca nu spui adevarul )ai mintit--si gata tea blocat! simplu

| Just4Joker075 explică:

I-as trimite mesaj privat dar nu o gasesc deoarece contul de pe care am vb cu ea in privat mi s-a inchis pe termen nelimitat sad

| Caddy14 a răspuns:

Trimite-i poze prin MMS

| Just4Joker075 explică (pentru Caddy14):

Abonamentul meu nu-mi permite sa trimit, dar am alte avataje la acest abonamet, dar vreau sa vorbesc cu ea, as dori si alte pareri