| mihaixliquid a întrebat:

Buna si Salutare la toata lumea.cati dintre voi fumati sau ati fumat, si cati dintre voi ati reusit sau v-ati lasat de fumat

Răspuns Câştigător
| vldut a răspuns:

Fumam cate un pachet jumate pe zi si acum nu mai fumez deloc.Dar inainte mi am cumparat o tigara electronica si cand vream sa fumez fumam din tigara aia si dupa aia nu am mai fumat deloc

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Am fumat ocazional, incepand de la 15 ani si nu am fost niciodata dependent- au existat pauze chiar si de cateva luni intre perioadele respective si mai mult de 5-6 tigari pe zi nu fumam. Momentan nu mai fumez, dar nu e o decizie definitiva. Probabil e doar o alta pauza. Nu mi se pare deloc dificil sa te opresti si tind sa cred ca asa-zisa dependenta e doar psihica.