| AndreescuMMO a întrebat:

Sunt Baiat si am 1, 75 m si fata care imi place are 1, 70... aman2 avem 18 ani si eu nu stiu daca as avea vreo sansa cu ea. adica ma simt cam mic, voi ce ziceti? din cate stiu eu si fetei ii place de mine dar eu ma simt cam mic si oare eu as mai putea creste? p.s. tatal meu are inaltime de 1.80 si mama 1, 65

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Stai linistit esti destul de inalt si da poti sa mai cresti dar nu asta conteaza intr-o relatie,

| pietrean a răspuns:

De ce crezi tu, ca inaltimea este un impediment sau un atu, in a cuceri o fata? Cum sa te simti "cam mic", cand ai 1, 75m? Esti un baiat bine dezvoltat, si sper si educat.Asta ar conta mai mult. Apoi, fii fara teama, ca inca o sa ma cresti in inaltime pana pe la 21 de ani.
Lasa problema cu inaltimea de-oparte si cauta prin gesturi frumoase si tandre sa-i atragi simpatia fetei de care esti atras.

| Wukii a răspuns:

De ce te-ai simți mic când ai 1.75? Ești destul de înalt.

Și nu cred că contează înălțimea într-o relație.

| AndreescuMMO explică (pentru Wukii):

Da dar e cam mica diferenta de 5 cm intre noi. asta e problema. ca daca ar fi avut 1, 60-1, 65 nu m-ar fi deranjat. pentru ca ea cu tocuri ma depaseste

| AleAlexutza12 a răspuns:

Eu zic sa nu iti pese de inaltime. Nu conetaza inaltimea intr-o relatie poti fi si gigantic dar daca va iubiti asta conteaza. Exista modalitati pentru a te inalta dar trebuie sa te duci la sala sau sa urmezi niste programe stricte de antrenament. Oricum eu zic ca pentru varsta ta esti destul d einalt. Poate gasesti niste tenisi care te mai mai inalt cu 2-3 cm happy

Nu te simti prost din cauza marimii tale happy

BAFTA!

| AndreescuMMO explică (pentru AleAlexutza12):

Ma simt putin cam scund ca atunci cand poarta tocuri de 12-13 cm ma uit putin in sus la ea... totusi nu ma simt confortabil sad