| krristy a întrebat:

Sunt Cristi am 15 ani clasa a 9 si pe zi ce trece imi place din ce in ce mai mult de o colega. E o fata cuminte invata binisor dar faza e ca are prieten.Intr-o seara a intrat pe mine pe mess si mi-a zis ca nu mai are prieten si daca as vrea sa ne combinam.Eu i-am raspuns ca vreau, iar urmatoarea zi am intrebat-o daca a vorbit serios iar ea mi-a zis ca nu a vorbit serios ci doar a glumit.Eu tot nu m-as da batut, asa ca va rog ajutati-ma cu niste sfaturi sa o combin. Dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| Andaiulia a răspuns:

Pai, incearca sa o cucerestithinking cumpara'i flori, bomboane...si incearca sa te comporti mai frumos cu ea, fata de celelalte colege...mult noroc>; d

| florinaaich a răspuns:

Hey! Poate incerci sa stai mai mult cu ea la scoala, sa vb mai mult pe mess si sa va gasiti lucruri in comun. poate, daca incerci, o sa te placa si poate o sa fi-ti impreuna. Succes!:*