| mada123_2154 a întrebat:

Sunt in clasa 5a si imi place de un baiat din clasa 8a. i-am spus asta.si l-am intrebat daca ii place de mine si a spus ca nu a stat cu ochii pe mine sa vada cum arat!happybatting eyelashes eu chiar vreau sa fiu cu ellove struck. e blond cu ochi albastriilove struck. ce pot sa fac sa ii spun ca vreau sa fiu cu el dar mai pe ocolite putin!big grin. funditaaa la cel mai perfect raspunswinking

Răspuns Câştigător
| ILoveRockelle75 a răspuns:

Heii! kiss
Si eu am fost intr-o situatie asemanatoarewinking
Deci
Intreaba colegi de-ai lui sau fete care au fost cu el daca ii place sa sarute
Daca da, intra pe linkul care ti-l dau mai jos si exerseaza
Apoi la scoala il chemi un minut si dai un french de asta luung si iti garantez ca se indragosteste imediat
Pa, pa si bafta!
oops am uitat de link rolling on the floor
scuze nu gasesc akma...cauta pe youtube "how to kiss" laughing

3 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

OO pai daca ai sanse cu un baiat asa mare esti foarte dragutabig grin ooo
Asigura-te ca a vazut cum areti. salutal.
Si intreaba-l pe mess daca acum te stie si ce parere are, continua sa vb cu el despre filme si tot ce ii place lui. incearca sa il cunosti mai bine si el pe tine.aratai ca esti mica dar gandesti mai mult de cat ar trebui la varsta ta. adica spune-i ca nu iti pac desenele nici hannah montana.etc.si peste cateva zile mai date si tu la el si intreaba pe ocolitebig grinSucces:* Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun din propria mea experienta, am 16 ani cand eram pe clasa a 5a am avut un prieten care ere in clasa a8 a, am fost impreuna 2 saptamani si apoi ne am despartit a fost primul meu prieten si am suferit ca tampita dupa el si degeaba... el nu m-a iubit. De anul trecut am un prieten de23 de ani si ne intelegem sssuuuppeeerrr, eu ti as spune sa mai astepti putin sau daca o sa fii cu el sa nu pui atat de mult suflet. incearca sa ii joci pe baieti pe degete inca de acum. Suces!

| toxic_7194 a răspuns:

Buna si eu am patit lafe.gaseste sa iti petreci cat de mult cu e si cu prieteni lui apropiete de el si vei vedea ca toate vor merge de la sine funda?