| anonim_4396 a întrebat:

acum cativa ani am vazut un film de groaza in care juca o fetita satena cu ochii mari care te cam baga in sperieti si era perfecta pentru rolurile astea scary. puteti sa imi ziceti cum o cheama, stiu ca in film era vorba despre fetita asta si despre tatal ei pe care il speria pentru ca spiritele din casa incercau sa ia legatura cu ea. SAU mai usor ar fi sa va mai spun ca am vazut acum 1 an cred un film in care juca ea si lumea era invadata de extraterestri si ei fugeau de extraterestri si aia mancau oameni si odata s-au ascuns intr-o casa veche si darapanata, in fine, daca m-ati putea ajuta as fi foarte recunoscatoare si v-as da fundita!

Răspuns Câştigător
| theAlex a răspuns:

Am un lapsus... Cauta filmul si vezi la ACTORI.

| Elenik a răspuns (pentru theAlex):

Merci, dar am gasit-o.
Oricum, o sa-ti dau fundita pentru ca ai fost singurul care ai raspuns. Ms oricum!

1 răspuns: