| Mazilu_Andrei_Costi_1998 a întrebat:

BUna TPU! Am 13 si am 165 cm si 50 kg si am inceput sa fac fotbal credeti ca ma voi mai inalta? P.S:Multi imi spun ca sunt mic. Fundaa; x

Răspuns Câştigător
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Facand sport normal ca te inalti. Oricum pana la 18 ani o sa tot cresti. Momentan esti la varsta cand fetele se dezvolta mai repede decat baietii. De la 14-15 ani incolo o sa te inalti si fara vreun sport!

4 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Pffff... eu am 15 ani si 1.64 laughing Si vecinul meu e cu 4 luni mai mare decat mine, deci tot 15 ani, si face fotbal de 8 ani. Si are 1.61 happy Din punctul meu de vedere esti o.k. big grin

| kteichd a răspuns:

Daca sti ce faci cu mingea nu conteaza inaltimea prea mult...

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Cum ai tu 13 ani daca esti din 1998? Cel putin asa scrie la numele tau...

| Mazilu_Andrei_Costi_1998 explică (pentru AnonymousTPU007):

Mi-am facut contul acum 3 ani si nu-mi dadea voie sa fac cibt daca nu aveam 12 ani