| Dreamer12345 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, mi s-a stricat telefonul si momentan am telefonul prietenului meu, cum sa ii cer bunicii mele sa imi cumpere unul nou? PS: are foarte multi bani. big grin

5 răspunsuri:
| DoriKat a răspuns:

Ii spui: off bunico, mi-e rusine sa ma duc la scoala cu telefon stricat(sau fara telefon). o sa vada toti colegii si o sa rada de mine... ceva de genulbig grin succes

| awesomeiubarici a răspuns:

Vorbeste cu cineva despre faptul ca vrei un telefon nou. asigura-te ca ea te aude. prefate ca nu stiai ca te aude. bafta big grin

| Dreamer12345 explică (pentru awesomeiubarici):

Treaba e ca ea sta la foarte mare distanta de mine.

| awesomeiubarici a răspuns (pentru Dreamer12345):

Ce zici de o vizita? si vorbesti la telefon cu cineva. happy

| Dreamer12345 explică (pentru awesomeiubarici):

Ea sta prin Bucuresti eu stau undeva pe langa Oradea. happy