| DolceKiss a întrebat:

Am nevoie de un sfat rapid.Astazi la scoala imi iau jeansi si un hanorac roz-violet. Apropo sunt fata.Ce as putea purta ca incaltaminte.Ploua deci nu imi pot lua tenisi sau conversi. Funda +vot.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si de unde pana mea sa stie lumea de pe TPU ce papuci ai tu acasa? serios acum te ai gandit cand ai pus intrebarea?

| DolceKiss explică (pentru suntserios):

Daca nu ai un raspuns bun atunci mai bine nu te.ai mai obosi sa comentezi straight face Apropo nu existi numai tu pe TPU asa ca nu vorbi in numele tuturor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum se vede nu ti a raspuns nimeni altcineva si observatia mea ramane valida.

| DolceKiss explică (pentru suntserios):

Hei,asculta.Nu ai lucruri mai bune de facut decat sa urmaresti intrebarea mea?