| iustii21 a întrebat:

Dati-mi va rog niste exemple de tinute pentru scoala; m-am plictisit de banala combinatie jeansi tricou/hanorac si tenisi.
Funda!love struck

Răspuns Câştigător
| dennnnnnisa a răspuns:

Ceau Scumpaakiss. Moamaalaughing exact intrebarea ast imi`o pun si eu in fiecatee dimii rolling eyes. pai. smug. sa vedemmm sa ne punem imaginatia in functionarelaughing. Fiind ca e o institutie destul de importanta. de ce nu uite mai ales acum ca a venit caldura ai putea sa te imbraci elegant si cu putin de toc, nu conteaza ca esti inalta deoarece O femeie inalta e o femeie adevarata, eu cel putin sunt inalta si ma simt extrem de bine cand vad ca sunt cu un cap decat colegii meihee hee. deoarece. Sti cum se zice. "vezi lumea de sus"smug iar daca esti micuta de inaltime Cu atat mai bine sa poti toc deoarece te vei ridicalove struck. asa decii Ceva elegant ai putea sa iei un pantalon de stofa cu o camasa Flu- flu laughing. sau. mai bufanta AA Si veziii sa nu lipseascaa Esarfaa! o esarfa arata tot timpul o tinuta completa, buNN ai putea sa iei colantii sau ciorapi de cortt Sauuu Ciorapi cu dungulite si fustita, cu niste balerinii sau sandalute, 2 codite impletiteee ai arata excelent Aa Si nu uita esarfaalaughing treningul. e ceva comod. iar acum gandeste-te ca vine varaalove struck Mult asteptata varaaa. trebuie sa fi imbrakata Katt mai lejer. Sper ca te-am ajutatt PussSSiiilove struck:*:*

2 răspunsuri:
| Daniella a răspuns:

Pai poti sa iti iei colanti cu o bluza putin mai lunga si niste balerini sau cizmulete[mai sus de glezna]
Pantaloni scurti cu colanti, tenesi si un tricou colorat.incearca sa faci tot felul de combinatii din hainele tale

| Nirvanista a răspuns:

Http://concurs.SPAM/4d9a2945 intra aici si o sa gasesti =]