| Cokkie a întrebat:

Dati-mi va rog niste exemple de tinute pentru scoala;straight face m-am plictisit de banala combinatie jeansi tricou/hanorac si tenisi.

happy. ThnX!

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Pai vine iarna. tenes/converse va fi scos un pic din peisaj si o sa treci la faimoasele ugg'uri :-& care eu una nu le suport si bocancii se poarta la greu anul asta laughing))
si eu port camasi cu veste esarfe lungi peste. camasi din blugi xxl sau camasi in carouri sunt bestiale cu tot felul de accesorii prin par si cu faimosii mei bocanci care nu prea ies din peisaj pentru ca merg cu multe deci...blugii oricat ar fi de purtati nu o sa fie niciodata banali sa nepurtati la moda vor fii intotdeauna doaro sa varieze modele noi ruputuri strech bla bla...cea mai buna combinatie cu camasi lungi largii xxl o scoala intreaga poarta laughing))

1 răspuns:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Buna Cokkie. Uite asa :
-Parul ti-l faci cum vrei.
-Iti iei o camasa in carouri ( se poarta Griul si Albul ) pe care o intorci la maneci si ii pui un nasture, si sa fie peste fund si intr-un fel sa fie in V(e), iti iei o curea de sold neagra cu pietricele si o pui pe sold deasupra fundului.
-colantii sau blugii
-in picioare ia`ti ugg.

Funda? puppy dog eyes