| Perversul69 a întrebat:

Buna TPU.Am o problema cu o fata pe care o plac.Doresc sa ii spun asta, dar nu gasesc momentul potrivit si cuvintelestraight face.Am nevoie de niste sfaturi...Mercii FUNDAAAA!happy

Răspuns Câştigător
| Addicted2Music a răspuns:

Incearca sa gasesti un moment in care esti doar tu cu ea. Nu-i spune direct, mai intai ia-o de mana si vezi cum reactioneaza: daca isi trage mana, inseamna ca nu te place si nu ii mai spui, dar daca nu zice nimic si zambeste ii spui : Stii, trebuie sa iti spun ceva, si ii spui in felul tau. Trust me, I`m a girl happy

| Perversul69 explică (pentru Addicted2Music):

Merci mult mult mult:*:*:*:*...o sa incerc.Meriti FUNDA

| Addicted2Music a răspuns (pentru Perversul69):

Multumesc mult pentru fundita happy

4 răspunsuri:
| SarahAici a răspuns:

Hey eu iti spun din proprie experienta. Gaseste putin curaj si spune-i. Ideal ar fi sa fii doar tu si cu ea, sa nu mai fie nimeni in jur ca sa nu se simta ea stanjenita. Iti trebuie doar un mic impuls. Cum simti ca asta ar trebui sa ii zici ii zici. Nu conteaza tare mult cum importat e sa aiba aceeasi semnificatie. Nu iti poate spune nimeni in ce maniera sa ii spui exact raspunsul pentru ca nimeni nu o cuoaste pe acea fata mai bine ca tine. Asa ca baftawinking

| Perversul69 explică (pentru SarahAici):

Merci...o sa incerc chiar in seara astahappy. Merci multhappyhappyhappyhappy