| janina_5680 a întrebat:

am si eu nevoie de statusuri frumoase(mesaje)mss(evidnt funda)

14 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

!Iubeste BAIATU care iti spune ca esti ''frumosasa'' si nu ''sexy''... Iubeste baiatul care te suna inapoi, atunci cand tu i-ai inchis telefonul in nas... Care sta treaz doar ca sa te priveasca dormind. Care te saruta pe frunte. Care vrea sa te arate lumii chiar daca nu esti aranjatA Caruia ii este indiferent daca pe parcursul anilor te-ai ingrasat sau ai slabit. Care in prezenta prietenilor te ia de mana. Care iti spune mereu ce insemni pentru el si cat de norocos e sa te aiba. Iubeste-l pe el, deoarece el te iubeste.si probabil ca.te va iubi mereu.

Era odata o fata oarba si s-a izolat de toti si toate. nu vroia sa stea cu ea decat prietenul ei. Tot ce-mi doresc mai mult e sa pot vedea lumea din jurul meu, spunea ea. -Vrei sa te casatoresti cu mine? i-a propus intr-o zi baiatul. -Nu ma voi casatori daca nu pot vedea...La ceva timp, pentru fata a aparut o pereche de ochi donati a putut vedea si in momentul cand s-a uitat la prietenul ei a vazut ca si el este orb -"Nu ma pot casatori cu un orb a spus fata si s-a intors sa plece Inainte sa dispara sunetul pasilor ei, baiatul i-a soptit : "sa ai grija de ochii mei te rog"

daca m-ar intreba cineva ce as alege intre viata si tine, as alege viata, iar tu ai pleca suparata nestiind ca viata mea esti tu :D
E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit
erau odata u print si o printesa,ei se iubreau mai mult ca oricine,asa ar trebui sa fac eu cu tine

Hai sa ne inpartim lumea .luna mie, stelele tie. oceanul mie. Pamantul tie . dar mai bine totul tie si tu mie.

mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale.
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut.
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat.

Te iubesc.am scris pe zapada dar razele soarelui vor sterge aceste cuvinte. Te iubesc am scris pe plaja. dar un val obraznic. v-a lua cu el in adancuri aceste 2 cuvESTE SCRIS TE IUBESC IN INIMA MEA SI DE ACOLO NIMENI NICIODATA, NICIODATA NU V-A PUTEA SA LE STEARGA. pentru ca te iubesc. si o sa te iubesc cat voi exista

Vorbesc cu el,
dar te am în gând pe tine.
Îl ating pe el,
dar te simt pe tine.
Îl sărut pe el
Gândindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el
ca să te uit pe tine.
Cu toate astea
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!
It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame.

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

Nu sunt rea snt smecherita si e baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care

.daca acum te-as intr` dc stele kd` mi-ai spune ca sunt lacrimile tale cand ramai singur`-<
daca te-as intr` dc soarele apune`mi-ai zice ca nu exista noapte fara luna`:D
.iar daca te-as intr` dc nu exista noapte fara luna` mi-ai raspunde:
e ca` si cum m`ai intr` dc nu pot exista eu fara tine?

To love someone is to see a miracle invisible to others

ma scuzati de deranj ati primit un mesaj cu un pupik d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul:*

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand inima iti plange
Ca o ploaie in desert ai aparut.
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ador
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla,acuma nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc[:X]si asta e tot ce conteaza
incep sa te urasc pentru ca m-ai umplut de vicii.fumez clipe ca si km as fuma sentimente,beau vise ca si km as bea sperante u m-ai facut sa urasc viata si tot ce are legatura cu ea.tie iti datorez clipele desarte in kre am asteptat sa apara ceva mai bun in viata mea.in tine am avut incredere si am sperat ca nu o sa ma parasesti.dar si u la randul tau te'ai dovedit a fi doar un vis trecator in viata mea lipsita de importanta.datorita tie am invatat sa urasc si iti multumesc pentru acest sentiment m-ai facut sa imi pierd speranta in orice si oricine atunci cand totul era mai frumos in viata mea...de aceea tin sa-ti multumesc pentru ca m-ai invatat sa urasc cu toata fiinta mea acum datorita tie nu mai pot avea incredere in nimeni :((
Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta? inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii, taci, plangi

Va veni o data vremea cand in urma vei privi ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca "Asa a fost o data!"

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru. ma-i lasat sa plec
Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine

Daca crezi in vise,atunci vei dormi toata viata:((

Sunt ca un inger fara aripi fara speranta, si condamnat la suferintza si singuratate:(
Prietenii falsi sa imi dea un Buzz. astazi fac prezenta.
Am pierdut tot ce aveam şi după ceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Cel mai trist este sa te indragostesti d baiatul p care il iubeste cea mai buna prietena a ta , stiind ca n-ai nicio sansa, dar asta-i dragostea nu te poti abtine, e dureros sa stii ca nu -l poti avea Doare, trece Trece oare? Doare si nu trece
Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca ... tot ce poti face este sa fi o persoana iubita , restul depinde de ceilaltzi.
Am invatat ca oricat mi-ar pasa mie altora s`ar putea sa nu le pese...
Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere si doar cateva secunde s`o pierzi
Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata ci PE CINE ai
Am invatat ca nu trebuie sa te compari cu ceea ce pot altzii mai bine sa faca . ci cu ceea ce poti sa faci tu
Am invatat ca nu conteaza ceea ce li se intampla oamenilor ... ci conteaza ceea ce pot eu sa fac pentru a rezolva
Am invatat ca oricum ai taia orice lucru are 2 fetze
Am invatat ca trebuie sa te despartzi de cei dragi cu cuvinte calde s`ar putea sa fie ultima oara cand ii vezi
Am invatat ca poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca NU MAI POTZI
Am invatat ca eroii sunt cei care fac ce trebuie , cand trebuie , indiferent de consecintze
Am invatat ca atunci cand sunt suparat am DREPTUL sa fiu suparat , dar nu am dreptul sa fiu si rau
Am invatat ca prietenia adevarata continua sa existe chiar si la distantza iar asta e valabil si pentru iubirea adevarata
Am invatat ca , daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu. nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul
Am invatat ca indiferent cat de bun iti este un prieten oricum te va rani din cand in cand iar tu trebuie sa`l iertzi pentru asta
Am invatat ca nu este totdeauna de ajuns sa fi iertat de altzii cateodata trebuie sa invetzi sa te iertzi pe tine insutzi
Am invatat ca indiferent cat de mult suferi , lumea nu se va opri pentru durerea ta
Am invatat ca oamenii la care tzii cel mai mult , iti sunt luatzi prea repede
Am invatat sa iubesc , ca sa pot fi iubit
Am invatat cca o persoana care este dragutza cu tine , dar se poarta urat cu chelnerul , NU este o persoana dragutza(foarte important fi foarte atent la asta . nu exista exceptzii)
Am invatat ca cel mai bine e sa fi om , nu sa te gandesti mereu cum sa profiti de unul sau de altul
Am invatat ca daca vrei sa ai ceva trebuie sa luptzi si sa mergi inainte fara sa te uitzi , sa ceri aprobarea celor din jur
Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima
Am invatat ca increderea se castiga
Am invatat sa accept
Am invatat sa traiesc
Am invatat ca daca`i ajutzi pe altzii din tot sufletul , primesti inzecit inapoi
nu-ti visa viata,traieste-ti visele.:X:X:X;)
Ai FoSt FrUkTuL InTeRzIs DiN KrE Am GuStAt ... acum FaRa TiNe ToTuL E schimbaT

cand omul drag te-a parasit nu regreta ca te-a iubit a fost un las si te-a lasat nu regreta ca a plecat se va intoarce intr-o zi si eu din nou iti va vorbi...nu-l asculta inselator cu glasul lui nemuritor.ca el sin nou v-a pleca si tu din nou vei suferii cum ai facut din prima zii

Cea mai grea lovitura in sufletul meu, este sa ma simt in plus acolo unde altadata eram totul!
Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.iar acum cand te-am pierdut,mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.
Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare

Sick of crying tired of trying Yes! I`m smiling ! But inside... I`m dying
am o viata de trait
si in lacrimi am iubit
am plecat si tine minte
nu iubi fara cuvinte

am invatat multe lucruri despre tine:stiu ca-ti place sa te joci,dar joak-te cu viata ta nu cu a mea,stiu ca-ti place sa razi dar razi de tine nu de mine,stiu ca-ti place sa controlezi dar controleaza-te pe tine ca eu ma descurc,stiu ca-ti place sa-ti bati joc dar bate-ti joc de tine nu de mine,stiu ca-ti place sa risti dar risca tu caci eu am riscat destul si mai stiu ca-ti place sa iubesti dar pe tine pe altii.din fericire am iesit din viata ta pentru ca tu asa ai dorit,atunci am plans dar acum imi dau seama ca daca nu se intampla asta ma transformai in omul de tinichea
Visele nu ti le dau! nu m-i le poti lua! Sa visez e viata mea :(:x
Cand sufletul meu nu va mai fi,cand clopotul va bate sa parasesc pamantul cand oameni fara mila imi vor sapa mormantul cand viata pentru mine nu va mai exista numai atunci si eu pe tine te voi uita.
intr-o zi se intalnesc DRAGOSTEA si PRIETENIA.DRAGOSTEA intreaba PRIETENIA "daca eu exist tu ce rost mai ai? PRIETENIA raspunde "ca sa aduc un zambet acolo unde tu ai lasat o lacrima
www.statusuri.ro

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Uite:
" Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "

" Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE ! TE IUBESC! "

" Alfabetul inepe cu A… numaratoarea cu UNU… supararea cu o LACRIMA… dragostea cu tine INGERAS :X:X:X "

»" Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea ! Cu multa dragoste, Cineva…. "

»" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

»" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc… "

»" Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt. asta,am nevoie de o inima. Pt. o inima am nevoie de fericire. Pt. fericire,am nevoie de tine… "

»" Oriunde ma uit vad privirea ta. Oriunde merg, simt atingerea ta. Nu am curaj sa inchid ochii, pentru ca stiu ca ai aparea in fata mea si nu i-as mai deschide… "

»" Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine… "

»" Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui… "
Nu te SuPaRA baiatu meu nui nik de kpu taw.Nu vezi cat ai dekzut.Umbli cu ‘FeTe’ kre se f*t…M’ai lasat p mine pentru ea.N’am sa te iert in viata mea.

Imi Spuneai K Sunt Un Inger Pentru Tine…st cuv cu kre u inima mi-ai frant,acum stiu ca-n serile senine,uneori sh ingerii mai plang

Te uiti ca Fraierul in trecut.Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost !

cine ne iubeste ok cine ne barfeste ne pisham pe ei

Sunt m0ftur0asa uneori.Chiar dk`n`am nc` un m0tiv.Sunt mult prea rasfatata une0ri.Dar nici0data asta nu`l va deranja.El ma iubeshte asa.

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii.insa indiferenta mea ti-o daruiesc cu multa dragoste}{De ce sa plang atunci cand pot sa rad?

Am ramas la fel de innocenta.diferenta este ca acum nu imi mai este frica de aparenta…iubesc p cine ma iubeshte.

Am invatat sa respect .ea respecta doar banii.am invatat sa lupt singura.ea e zero fara tati si mami.stii ca u ai aleas.eu am drumul meu acum.al tau e’n celalalt sens

Pentru Un Moment…Am Crezut Ca Ma Vei DiStruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte DoOlce "

Cum vrei sa ai cand nu iti dOresti?Cum pOti sa ceri daCa u nu iubesti

DeCat in rai sinGura mai bine in iaD cu prieteNii

M`ai avut…M`ai pierdut…Acum ma vrei…Nu se mai poate…Oricare va fi `EA`, Nu va purta amprenta mea :X

Mai e putiN , mai e un pic .Pana la maRele nimic .Mai e o cliPa sau un ceaS .Din tot ce-a foSt si-a mai ramas

Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

Tee`Iubesk pana la cer `.Eu st fetitza Ta` .iar . esti Baiatul meu dee` cartierr :

""?•°Exteriorul nu conteaza la fel de mult ca interiorul, asa ca, pentru a deveni o tipa cu atitudine, e important sa iti placa ce vezi atunci cand te uiti in oglinda!?•°""

Dar indiferent cat de tare doare Tu trebuie sa sti ca-i doar o incercare trecatoare

Nu suporti cand ma vezi vOrbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste …Nu mai ai ce sa repari

•Nu te supara daCa l`ai vazut cu vreuna vreOdata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»•»

» •"mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva… •?-+ •»

\ » •De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!•»

» •O arzi nemotivat…de ***. Esti timp pierdut…capitol sters Eu am plecat• »»

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei . Si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama."

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. Ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. Dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIOdATA numai amintirea spune ca. "Asa a fost o data!" :

Nu uita ca tu ai aleS` sa te indepartezi…tSi-am spus ca daCa faci astha nu o sa ma mai vezi ««

» »Imi zici ca e gOlan…da stiu bine… Dar golanu` asta ma iubeSte pe mine…

Nu E NeVoie Sa Ma pLaca ToaTa Lumea.La FeL Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe tOtsi !

?»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fOst cel care ne-a indepartat. «?

? Te las sa fi un vagabont… Nu baiat de casa, sa ducem impreuna o viata frumoasa Daca as putea,te-as schimba… Dar am nevoie de un vagabont in viata mea:X?

? Dak eu sunt subieCt de barfa … Atunci tu estio tarfa ! Tu impOtriva mea … Eu mereu deaSupra ta !"?

? DaCa `ramai fara glaS`, cazi in impas, Eu te ajut sa zambestisi sa treCi de orice drama

Realitatea bate si platoul de filmare…Viata e frumoasa fara efecte spleciale….Trecand peste toate cu lacrimi pe obraz.Tu traiesti doar in amintirile ce mi-au ramas…«

Cum e cand persoana iubita te ignora,cum e cand cel pe kre il iubesti o iubeste pe alta?…….inima iti plange,dar n`ai ce face ! Itzi vine sa urli dar te abtzii,taci,plangi……"«

» FenOmenal delOc` banal dementSal` chiarR fataL ` orinGinal sh `senZual Nu ` creZi ca real?

Am un caracter puternic….imi place sa fiu EU….sa nu arat tristetea din sufletul meu

Fata desteapta saruta,dar nu iubeste,asculta dar nu crede si pleaca inainte de a fi dezamagita

Zambeste celor care te urasc……Sa simta ura ta….Zambeste celor kre te ubesc…Sa simta dragostea ta…Iar daca cei pe kre ii ubesti…Te ignora…Zambeste sa simte indiferenta ta…

De cate ori vei privi cu ura si manie de atatea ori iti voi zambi cu multa simpatie

Lasa’ma cu textele…ca iti pasa sau conteaza.lasa’ma cu lumea kre nu ma agreaza…aproape tot ce mi’am dorit am obtinut….si daca nu a fost asa.a fost pentru.ca n’am vrut!

Stiu ca sunt diferita in felul meu,si ca uni nu ma plac,nu ma opresc niciodata sa zambesc,chiar daca unora le displac.

Viata-i scurta merita sa o traiesti…. confrunta toate greutatile ce le intalnesti….e foarte important…. sa inveti cum sa trisezi… sa nu abandonezi un joc pe care il pierzi…

Sa poti sa crezi…Cand unii te insala,….Sa te ridici….Cand altii te doboara,….Sa poti pastra….Cand altii vor sa te alunge….Sa razi chiar daca sufletul iti plange…….Si cald ramai….Chiar daca afara ninge….Aceasta-i arta DE A INVINGE

Zambeste mereu…chiar daca ti-e greu…chiar daca te doare…Zambeste…Fii tare…Viata DiVeLoR…mOaRtEa tAr***oR.:

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea ! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau

ThE uItI lA mN iNvIdIoAsA pHe sUb BrEtOn DaR eO ThE vAd MaI pIeRdUtHa ca Un ApEL Pe TeLeFoN:X:

Complimentele tale nu ma ridica!criticile nu ma coboara!sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu!nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot!sunt ceea ce sunt!iar daca nu`ti convine nu ma plang

""uiTa`te atent … nu InSiSteNt …priVeStHE dAr nu aTinge …tE pOt resPiNge ! viseaza …dorEsThe ! DaR In REalitAte Nu Ma PoTi AtIngE!"".""

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…

Dragutza cat sa te faca sa te intorci de 2 ori,dulce suficient de mult, putin nebunatica dar nici salbatica, genul de fata care te face sa zambesti…

uita`te dar nu atinge, atinge dar nu gusta, shy dk totushi gusti, sa nu inghitzi;x

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere.Potzi plange cand ejti fericit,poti sa razi cand Inima">inima iti plange….

Nu beti apa de la robinet...pestii fac sex in ea

Http://www.f-jokes.com/ro/statusui+vesele

http://www.statusuri-cool.com/statusuri/statusui-marfa-belea.html

http://www.statusuri.ro/

http://www.statusuri.ws/

http://www.statusuri-mess.com/

http://statusuri.net/

http://www.statusuri-noi.com/

http://statusuri.jmechera.net/

http://statusuri.de-calitate.ro/

http://ymstatus.com/

http://statusurile.com/

http://www.statusuri.org/

http://statusuri.wordpress.com/

http://www.statusuri-belea.com/

http://www.statusuri4u.ro/

http://www.statusuri.name/

http://statusuri.blogspot.com/

http://absurd.ro/statusuri-funny.html

http://statusuricool.haipa.ro/

http://www.statusurismechere.info/statusuri-smechere/

http://www.avatare-messenger.ro/statusuri/

http://www.yahoostatus.ro/statusuri.php

http://statusurimess.blogspot.com/

http://www.statusuri-mess.ilive.ro/

http://kissid.ro/statusuri.php

http://www.statusuridragoste.ro/

http://www.zut.ro/statusuri/

http://messok.ro/

http://www.statusuri-y.eu/

http://sweety-things.weebly.com/

http://statusuri-de-mess.blogspot.com/

http://www.avatareonline.com/....../index.php

eu folosesc cel mai mult http://sweety-things.weebly.com/.cel mai bun ca ai si pose:X...:D
Pa,pa.

| Ingrid16V a răspuns:

El ma ia in brate, atunci cand nu mi-e bine...El imi zice, ce ai patit iubire? Stii, eu te iubesc numai pe tine:-x

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti...

Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

Nu are ptR. ce sa mai traiasca de cand EA l-a parasit... spunea ca tot o s`o iubeasca.chiar daca EA i`a gresit...

Fiecare clipa pictata-n roz,.Tre'sa recunosc, iti apartine...Si nici macar eu nu ma cunosc.Asa cum ma stii pe mine.

Ce s-a intamplat? nu stiu bine.Dar stiu ca atunci am avut o obsesie pentru tine

Nu imi vei uita parfumul, nu vei fi capabil sa imi arzi pozatongue

Si atunci cand e foarte bine...E ceva ce nu-mi convinethinkingstraight face

Stiu ca maine se intoarce, ca nu m-ai are ce face. Doar pe mine ma iubeste si ma place:-xtongue

Nu am nicio grija, grijile mele le duc altiitongue

Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine.

Stiu ca gresesc, dar tu stii ca te iubesc:-x E greu sa ma pot schimba. Dar pentru tine v-oi incerca:-x

Nu inseamna "Nu". Da inseamna "Da". Tacerea inseamna ce vreau eu.:d

Cand iti vei aminti de mine...Va fi in zadar. Caci chiar tu ai fost cel...Ce m-a facut sa disparwave

Cand ai plecat aveai lacrimi in ochi/ Parca simteam ca vrei sa te intorci/ Orgoliul tau, prea mare a fost/ Nu te`ai intors.

Regret...dar asta nu schimba chiar nimic si poate nu-s asa naiva precum ti-ai inkipuit...

#I-ati liber de la stres pentru o vreme! Nu iti mai bate capul, uita de probleme!

Eu sunt aici, tu esti acolo. Unul dintre noi nu se afla unde trebuie...

O saruti pe ea de mine sa te lingi pe botPoti sa o plimbi pe unde vrei pe mine ma doare`n cotDin orice perspectiva ne-ai privii eu tot mai buna as iesii

Si in gand raman doar cateva amintiri...Dar cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri!oh go on

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva, Atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta.

Faptele tale mi-au omorat zambetul! Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul.Ai distrus un vis frumos si-acum, Iti pare rau...dar la ce folos? cE a fost, a fost!

De ce trebuie ca sa plang tocmai acum? De ce aceste texte dor cand spun ce spun?

E tarziu sa imi ceri...sa mai fiu cea de ieri! Cand uh acum esti nicaieri.

O sa plec oftand spunand ca imi pare rau, Ca nu pot sa fac parte din visul tau, Si stiu ca acum ti`e rau si inca speri, Ca o sa ma intorc, nu ma intorc nicaieri...

Bine ca e doar vina mea...Tu esti aia buna si eu aia rea

E prima oara cand expun motivul adevarat ``Pentru care inca sunt aici, nu am plecat`

Ma iei in brate,te tin de mana, Suntem doar noi doi, impreuna

Nu ai gresit cu nimic, ia`O ca pe o lectie.Ce? El crede ca face colectie?

:*

| Ingrid16V a răspuns:

El ma ia in brate, atunci cand nu mi-e bine...El imi zice, ce ai patit iubire? Stii, eu te iubesc numai pe tine:-x

Daca ar fi totul asa cum iti doresti nu ai mai avea pentru ce sa lupti si sa traiesti...

Ochii care te priveau candva cu atata dragoste, acum plang si se uita in alta parte

Nu are ptR. ce sa mai traiasca de cand EA l-a parasit... spunea ca tot o s`o iubeasca.chiar daca EA i`a gresit...

Fiecare clipa pictata-n roz,.Tre'sa recunosc, iti apartine...Si nici macar eu nu ma cunosc.Asa cum ma stii pe mine.

Ce s-a intamplat? nu stiu bine.Dar stiu ca atunci am avut o obsesie pentru tine

Nu imi vei uita parfumul, nu vei fi capabil sa imi arzi pozatongue

Si atunci cand e foarte bine...E ceva ce nu-mi convinethinkingstraight face

Stiu ca maine se intoarce, ca nu m-ai are ce face. Doar pe mine ma iubeste si ma place:-xtongue

Nu am nicio grija, grijile mele le duc altiitongue

Ai un mod de a veni usor la mine Si cand iei, iei tot ce e mai bun din mine.

Stiu ca gresesc, dar tu stii ca te iubesc:-x E greu sa ma pot schimba. Dar pentru tine v-oi incerca:-x

Nu inseamna "Nu". Da inseamna "Da". Tacerea inseamna ce vreau eu.:d

Cand iti vei aminti de mine...Va fi in zadar. Caci chiar tu ai fost cel...Ce m-a facut sa disparwave

Cand ai plecat aveai lacrimi in ochi/ Parca simteam ca vrei sa te intorci/ Orgoliul tau, prea mare a fost/ Nu te`ai intors.

Regret...dar asta nu schimba chiar nimic si poate nu-s asa naiva precum ti-ai inkipuit...

#I-ati liber de la stres pentru o vreme! Nu iti mai bate capul, uita de probleme!

Eu sunt aici, tu esti acolo. Unul dintre noi nu se afla unde trebuie...

O saruti pe ea de mine sa te lingi pe botPoti sa o plimbi pe unde vrei pe mine ma doare`n cotDin orice perspectiva ne-ai privii eu tot mai buna as iesii

Si in gand raman doar cateva amintiri...Dar cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri!oh go on

Sa iti dai seama ca ar lipsi ceva, Atunci cand o sa vezi ca nu mai sunt in preajma ta.

Faptele tale mi-au omorat zambetul! Acum stau si plang caci mi-ai otravit sufletul.Ai distrus un vis frumos si-acum, Iti pare rau...dar la ce folos? cE a fost, a fost!

De ce trebuie ca sa plang tocmai acum? De ce aceste texte dor cand spun ce spun?

E tarziu sa imi ceri...sa mai fiu cea de ieri! Cand uh acum esti nicaieri.

O sa plec oftand spunand ca imi pare rau, Ca nu pot sa fac parte din visul tau, Si stiu ca acum ti`e rau si inca speri, Ca o sa ma intorc, nu ma intorc nicaieri...

Bine ca e doar vina mea...Tu esti aia buna si eu aia rea

E prima oara cand expun motivul adevarat ``Pentru care inca sunt aici, nu am plecat`

Ma iei in brate,te tin de mana, Suntem doar noi doi, impreuna

Nu ai gresit cu nimic, ia`O ca pe o lectie.Ce? El crede ca face colectie?

| ɹαℓυ a răspuns:

Pe sistem, hai pe sistem / Pana dimineata bem
Cand e frate langa frate / Se da lumea la o parte
Noi nu ne-am nascut bogati / Noi am fost copii saraci
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubita mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru alcineva ma uitzi
Stii cand pleci nu stii cand vii/Fir-ai tu viata sa fii/Esti strain nu-i ca acasa/Nimanui de tin nu`i pasa
M-am rugat la D-zeu/Sa-mi apari macar in vis/El tzi-a dat un chip de inger/Si la mine te-a trimis
Nu am bani/Ca la bani nu am noroc/Dar nu-mi pare rau deloc/Te am pe tine/Nu am bani/Tu esti toata averea mea/Si nu mai vreau alceva
As fugi cu tine in America/Vom lua banii de la tata ca a luat pensia/Ar fi bine sa mai pui si tu ceva/Hai, du-te si scoate-ti alocatzia
Mama ce le ai,ce le ai ,ce le ai/Ce bine le dai,ce le dai,ce le dai/Ce bine le faci,ce le faci ce le zici/K sa-i ofticci,sa-i oftici,sa-i oftici!
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Sper ca te-am ajutat si daca vrei:
Funda :* postat la 4 Mai 2011 12:05
Raspuns la intrebarea:
Bunaa ! Vreau si eu niste statusuri . mai frumoase . Dau funda !
Pe sistem, hai pe sistem / Pana dimineata bem
Cand e frate langa frate / Se da lumea la o parte
Noi nu ne-am nascut bogati / Noi am fost copii saraci
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubita mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru alcineva ma uitzi
Stii cand pleci nu stii cand vii/Fir-ai tu viata sa fii/Esti strain nu-i ca acasa/Nimanui de tin nu`i pasa
M-am rugat la D-zeu/Sa-mi apari macar in vis/El tzi-a dat un chip de inger/Si la mine te-a trimis
Nu am bani/Ca la bani nu am noroc/Dar nu-mi pare rau deloc/Te am pe tine/Nu am bani/Tu esti toata averea mea/Si nu mai vreau alceva
As fugi cu tine in America/Vom lua banii de la tata ca a luat pensia/Ar fi bine sa mai pui si tu ceva/Hai, du-te si scoate-ti alocatzia
Mama ce le ai,ce le ai ,ce le ai/Ce bine le dai,ce le dai,ce le dai/Ce bine le faci,ce le faci ce le zici/K sa-i ofticci,sa-i oftici,sa-i oftici!
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Sper ca te-am ajutat si daca vrei:
Funda :* postat la 4 Mai 2011 12:05
Raspuns la intrebarea:
Bunaa ! Vreau si eu niste statusuri . mai frumoase . Dau funda !
Pe sistem, hai pe sistem / Pana dimineata bem
Kand e frate langa frate / Se da lumea la o parte
Noi nu ne-am nascut bogati / Noi am fost copii saraci
Tu esti regina mea/Eu sunt regele tau/Tu esti iubita mea/Eu sunt iubitul tau/Te iubesc mai mult decat as fi crezut/Te iubesc la maxim poate si mai mult
De ce vrei sa pleci si nu ai rabdare/Ca eu iti ofer ce nimeni nu are/De ce vrei sa pleci fara sa ma asculti/Pentru alcineva ma uitzi
Stii cand pleci nu stii cand vii/Fir-ai tu viata sa fii/Esti strain nu-i ca acasa/Nimanui de tin nu`i pasa
M-am rugat la D-zeu/Sa-mi apari macar in vis/El tzi-a dat un chip de inger/Si la mine te-a trimis
Nu am bani/Ca la bani nu am noroc/Dar nu-mi pare rau deloc/Te am pe tine/Nu am bani/Tu esti toata averea mea/Si nu mai vreau alceva
As fugi cu tine in America/Vom lua banii de la tata ca a luat pensia/Ar fi bine sa mai pui si tu ceva/Hai, du-te si scoate-ti alocatzia
Mama ce le ai,ce le ai ,ce le ai/Ce bine le dai,ce le dai,ce le dai/Ce bine le faci,ce le faci ce le zici/K sa-i ofticci,sa-i oftici,sa-i oftici!
___[]~[:*]~ CeI cAre mA cRiTica si Ma inVidiAza ~[phbbbbt]~___Vor dOAr sa mA scHimBe___PenTru cA vAD in miNe cEEa cE Ei nU vOr Fii niCioData [!]~[:*]~[]___
Iubita mea cu ochii ca cafeaua, cu buzele ca carameaua cacand te vad mapuca dorul cas ca Calin nemuritorul!
Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
Imi place munca, ma fascineaza. Pot sta ore in sir sa ma uit la ea.
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit .acum ca am crescut . am realizat ca asa este
Este adevarat ca "banii vorbesc" cel mai des ei imi spun: "La revedere!"
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Luna de miere este un concediu pe care ni-l luăm înainte de a lucra pentru un nou şef.
Cel mai important nu este sa stii, mai important este sa ai telefonul celui care stie.
Daca iti este foame – mananca sare : o sa-ti fie sete !
Munca nu a omorat niciodata pe nimeni……dar de ce sa risti?
Viata asta e d ***, iar tu esti plin de viata!
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta.
Exista o lume mai buna……. dar este foarte scumpa.
Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Sunt perfect sanatos…mi-au spus vocile.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Câteodată oamenii se împiedică de adevăr, dar de cele mai multe ori se ridică şi merg mai departe.
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.
O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.
Oricat de mica ne e leafa, noi tot vom munci mai putin decat ne platesc ei!
Beer – the reason I wake up every afternoon.don’t make fun of drunk people…
- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!
- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.
- Prea dulce ca sa fiu light.
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?
- Sexy si rea ^^
De ce te uiti asa la mine… cu ochi tristi si goi?… nu crezi c-ar fi mai bine… SAI SCOATEM PE-AMANDOI?
Cand am fost cu tine m’am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat
In gradina casei mele satu cu capul aplecat .si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap
Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.
Am citit ca fumatul dauneaza, si m-am lasat de fumat, am citit ca bautura dauneza si m-am lasat de baut, am citit ca sexul dauneaza si m-am lasat de….citit
Pentru tine poate e prea greu sa iubesti, La fel de greu cand ma gandesc, Ca poate n’o sa reusesti…
Incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA…
Ingeras din cer picat , ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire , s-a ivit a mea iubire!
Tu esti femeia visurilor mele…nu stiam de ce visez urat de la o vreme.
Ai o voce asa frumoasa,dar nu stiu de ce o irosesti vorbind
Decat o dragoste ce nu mai are rost.mai bine sa uitam ce intre noi a fost
Dragostea e o sageata care face rani de foc,sufera cel ce iubeste cel iubit isi bate joc.
poate nu'ti par fata cuminte, sau poate ca da , insa aparentele inseala,inainte de a ma "eticheta" ,gandeste'te bine sa nu faci vreo greseala
Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
Sper ca te-am ajutat si daca vrei:
Fundaalove struck

| Laviiiiii a răspuns:

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa!

Crezi ca ma faci geloasa cu tarfa ta`?Nu fraiere! Chiar nu imi pasa de ea. Asta este ca sa vada "prietena" ta. Ca tot eu sunt viata ta!"

FetitSa a răspuns:
raspuns ales
E dulce si uite asa te seduce

sa te iau ! Sa te am ! sa ma ai ! O copilarie,o chemare,o fata,o strigare si-un baiat oarecare.

sh` stii si tu ff bine ce te ast. acaSa o felina periCulOs de gelOaS

astazi fetelle minOre in dragOste-s majOre ! tOate fetelle majOre iau lectii de la minOre !

arata bine bruneta, dar e fata calCullata,care stie cum si unde sa te faCa;stie cand sa rada,cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie,singura fata impOrtanta ~*

si spune-i stOp cand te streSeaza explica-i ca exagereaza.nu-ntelege?abereaza? spune`i PA si se calmeaza !

eSte mai dOlce decat ciocOlataeSte O fata care nu te streSeaZa ca si gaGiCa`ta aia ingamfata

←♥→Uita-te atent, nu insistent … priveste dar nu atinge … te pot respinge … viseaza … doreste … oricum in realitate nu ma poti atinge !←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

desi am trecut prin multe suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Mereeu mi-a Placuth Sa am Cevaa Apartee Fataa D`Celelalte

Orice baiat care Se resprCtaa are Langa el O Bruneth`a

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?!

2.Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.

3.Prea dulce ca sa fiu light.

4.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

5.Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.

6.Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

7.Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

8.nu stiu daca ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

.Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale…""
2.º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

"Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!".

Ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta!:

Sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata si de zdrentze copiata!:X

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

[♥]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[♥"

Te DaI sKhUmPa DaR eU tHe StIu De CaNd ErAi La ReDuCeRy

Sunt smechera si versata de baieti sunt adorata!

Sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere!

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit!

• :X!Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI diN tURNu De LA oBAMA ba’h .HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat.DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

♥ ` Câиd viиe ` vo®ßα ` De ` Iußi®e ♥` ßαby ` Spuиe`ℓe cå мå αi ` pe мiиe `:╳ •

"҉`Sαmpαиiα`=p~ så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢α®e αu ¢ℓαså`

↑`Tε iubεs¢`♥ dαя nu`тi pαsă … Mi`ε doя dε тinε`♥ dαя nu тε inтεяεsεαză …`Tε doαяε`n p*lă`╧ dε¢i lαsă `☺`¬

→`♥`Àя †яεbùi să vεzi ` `αdεvăяα†εℓε vαℓσri`. Nù †σα†ε pi* sεxy`s `=p~ ¢σмσri`♦`҉

G®ew` så åjungi ℓå eå , ƒi®esc ! Sun† muℓ†e ca eå ` då nu †oå†e s†®åℓucesc `♥`

`Re¢oмαиd ßåietiℓo®` :╳ så-si ţiиå`` t⮃eℓe îи ℓeså.`!`☼
A®αtå`i că ø iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst` ● Pune`ţi d®αq şi tu ø dαtă ╚»`iniмα `n ƒøℓøs`:╳

Iußeste-ø иu`мi pαså `:] Påst®eαz`ø `de tøt .╚» Iα® pe мiиe ` P®iveste`мå . Si ℓiиge`te pe ßøt ~`=p~ `

♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα p®øst ` :*

♥`Îмi vine să râd,:] aм iмpresia că es†i` †âмpi†`!`Ce мor†ii †ăi ``†i-aм ƒăcu†` ` să nu dorмi linis†i†?:]]` :╳

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`

`♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`

S†iu cå vяei`,dαя nu pяeα pσ†i.`.Cuм vяei †u,`:*αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳

•Când мă pяives†i` ce яegяe†i мai мuℓ†`~?Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†`:X `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†`•

Am tHalenT sHi maRe sTil fata spatHe si proFil

Sunt fitzoasa kat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fatha adevarata :*

Taletul meu e unicat& shy de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Fite,gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun fok sunt fetitz@ smekerita hai p@,!p@,! si gura mica!?

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Ai grija cum sa invarti vorba.Sunt una din fetele de care te-a zs mata sa te ferestii[eu nu sunt din zahar si dulceasha.sunt den Angeli si Gheata].

Da da e ea.Mul prea fina.Intre fete reginaaa.au ce miscari de felinaa.Se opreste te-amteste iti zambeste te priveste se lasha pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

E0 nuu vreauu sa`tsi lasi c***a ptr 0chii mei, nici prietenii tai . Viatsa merge inainte 0rice s`ar intampla, ai grij` de vagab0anta ta

O vezi zi de zi este chiar ea Ai vrea sa o intrebi . Iubesti pe cineva
"
".Iubeste`ma pana la epuizare` .Risca totul ptr` mine .te tzine`?…""
"
"Felul ei de`a fi.atat de diferita…te-a facut s`o placi…era chiar deosebita!""

"Multe ati vrea dar….
N`aveti daru`sa intreceti originalu!:X"

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

"NU sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,,, hai sa facem o`ncercare , sa vedem care pe care.,,
Ea nebune mea.Nustu Cum sa`ti zic Dar pe langa mine tu esti un nimic![[Stiu nebunu`le ca Tie dor de mine ca Tie dor de noi K ma vrei inapoi.]]
Te vezi Mare piesa? Sau te Crezy Vreo Contesa? Esti Doar O Falsa Printesa. Iti dai aere de diva. Si Pe la Spate Le intorci pe toate

♥Nu poate niciun dezastru sa ne faca rau ne desparte numai Bunul D`zeu:X sy 2012 de`ar venii de 10 ori la iubirea noastra mare vom fi supravetuitorii♥
。◕‿◕。mi-ai fost barbat,mi-ai fost gagic,iubit sy frate.Am uitat de tne sy am plecat departe}{。◕‿◕。
-» baTe TaRabaneLe Ca.n aRabia # Ca Sa iaSa La jOc nevasTa Ta # Sa auzim baLanS oRiGinaL # BaTe pe sistem oRienTaL # TaRabaNa baTe Ca vRei sa.i faCi pLaCeRea ei # Ca DaCa se simTe Bine Dai ToTi baNii Tai
-» Ce.a mai Ramas Din ea # Din iubiRea mea Sh` a Ta # Mi.ai spuS ca vRei sa.Ti vezi De dRumuL Tau # FaRa sa ai paReRe de Rau # SufeRinTa sa mi.O cRezi nu vRei # esTi LaCrima Din Ochii mei ~ ●

"".Ea nO Are NevOie De Uh Cca Are Pe Buze GlOsS Sh`Are P Fata`Un Zambet DeLiCiOs Ea E Cca Aeru` ->Te LAsSa Farh ReSspiRatie.
BlOndh,Ochi Ccaprui, SurSsa Uh de InspiRaTie !:
`pTr`Uh ` MoOr` nO `Ma `LasSa `Q `dOor `Lumina`OchilOr`;;X
Ma` Vorbesti Da ai Vrea Sa` Fi ca Mn . .
.Ma Invidiezi Ca Nu Ma Comport ca Tn . Dar Am Uitat Sa` Ti zickk Tu Esti o TarfaaA Eu Sant Un Vipp Un StAr MuLt Pr3a HaLaDiT"""
""Am RuPt TzArA AsTa’N DoUa Cu O SmEkErIe NoUa,Cu VaLoArE De TzIgAnK Sh HaRfE De InDyAnK, aStA’i StiL CoLuMbIaN,ZaPaCeSc OrIcE TzIgAn,Na’ TaLEnT AmErIkAn K DoAr Eu SnT NuMbEr oNe"""
"ConTinua Sa Faci’…Pe ProasTa.Ca O Faci Byne!Esty Prea Mik PTr Un Jok.Atat De MaRe’ Chiar Daca’l Ai LanGa Tine`.RaMai Q ResTuRy De La Mne` Ai Vrea U Da`…Nu Se PoaTe.rOoZa Le Are Pe ToaTe!

Se Oftica Fraierele TOate ca m’am intors.Ati Ajuns Pe Jos Mai Datzi’va in Zloboz.Ati Crezut Ca de Mine Ati Scapat.Da nu e TarFelOr Chiar asa.Sunt Mai Aproape De el Decat V’ati Imaginat
tine-ma aproape pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce erai ocupat sa colectzionezi pietricele"

Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

Sper ca te-am ajutat:X
Funditza?
m`aY vanDut De cAte oRy ay AvuT OcAzyA….daR jTy zyk Cva Bayatu mEu?;x….yeO nU Te VanD… eu Te Dau DeGeAba """

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck,ca si mie imi convine smug

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>

sau ia blogul asta
http://annamarya15.wordpress.com/

| Laviiiiii a răspuns:

Multe barfe multe tarfe asa-i viata cand te`apuk greata daca vrei iti dau eu un subiect de barfa viata`i cea mai scumpa tarfa!

Crezi ca ma faci geloasa cu tarfa ta`?Nu fraiere! Chiar nu imi pasa de ea. Asta este ca sa vada "prietena" ta. Ca tot eu sunt viata ta!"

FetitSa a răspuns:
raspuns ales
E dulce si uite asa te seduce

sa te iau ! Sa te am ! sa ma ai ! O copilarie,o chemare,o fata,o strigare si-un baiat oarecare.

sh` stii si tu ff bine ce te ast. acaSa o felina periCulOs de gelOaS

astazi fetelle minOre in dragOste-s majOre ! tOate fetelle majOre iau lectii de la minOre !

arata bine bruneta, dar e fata calCullata,care stie cum si unde sa te faCa;stie cand sa rada,cand sa fie suparata, cand in ochii tai sa fie,singura fata impOrtanta ~*

si spune-i stOp cand te streSeaza explica-i ca exagereaza.nu-ntelege?abereaza? spune`i PA si se calmeaza !

eSte mai dOlce decat ciocOlataeSte O fata care nu te streSeaZa ca si gaGiCa`ta aia ingamfata

←♥→Uita-te atent, nu insistent … priveste dar nu atinge … te pot respinge … viseaza … doreste … oricum in realitate nu ma poti atinge !←♥→

←♥→Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitzii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy←♥→

desi am trecut prin multe suntem inca impreuna, caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana

Mereeu mi-a Placuth Sa am Cevaa Apartee Fataa D`Celelalte

Orice baiat care Se resprCtaa are Langa el O Bruneth`a

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi ?!

2.Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.

3.Prea dulce ca sa fiu light.

4.Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

5.Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.

6.Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

7.Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

8.nu stiu daca ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

.Hai Uitate La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace,Nici Arfe Originale,Ci Doar Fitze Mondiale…""
2.º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul kre incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

"Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`!Cantecul s`a oprit.Ssshhtt! inchide`tzi pliScu`!".

Ochii mari gurita mik trasaturi de papusika sau ma facut mama cocheta si am fite de vedeta!:

Sunt fetitza talentata din revista decupata de fufe invidiata si de zdrentze copiata!:X

FiTe ,geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…SunT o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…penTru Tine Tine minTe!

[♥]Dacaa`soont subiekt d Barfa`Tu cretinoo esTy oo tarfa`[♥"

Te DaI sKhUmPa DaR eU tHe StIu De CaNd ErAi La ReDuCeRy

Sunt smechera si versata de baieti sunt adorata!

Sunt o diva printre stele,imi bat joc ca am putere!

Iubeshte`o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot…iar pe mine, priveshte’ma si linge’te pe bot.

priviri de gheata si te’a funzi , genunchii se imoaie te scufunzi,ochii mei albashtrii te’au vrajit!

• :X!Jti’ esti la pikioarele mele acum.Hai hai ca nu am ce sa-ti spun.cand InTRa Ea’H iN cLuB spARgE pliCtIseALLa ‘Tu Te HolBeZI diN tURNu De LA oBAMA ba’h .HAI Hai JtIu Te-AM dat PeSte Cap.am TeRmINat.DiscUtiA S-A iNChEiAT:"x!

♥ ` Câиd viиe ` vo®ßα ` De ` Iußi®e ♥` ßαby ` Spuиe`ℓe cå мå αi ` pe мiиe `:╳ •

"҉`Sαmpαиiα`=p~ så steα`→ pe mαså .╚» peиt®u` ƒeteℓe ` `¢α®e αu ¢ℓαså`

↑`Tε iubεs¢`♥ dαя nu`тi pαsă … Mi`ε doя dε тinε`♥ dαя nu тε inтεяεsεαză …`Tε doαяε`n p*lă`╧ dε¢i lαsă `☺`¬

→`♥`Àя †яεbùi să vεzi ` `αdεvăяα†εℓε vαℓσri`. Nù †σα†ε pi* sεxy`s `=p~ ¢σмσri`♦`҉

G®ew` så åjungi ℓå eå , ƒi®esc ! Sun† muℓ†e ca eå ` då nu †oå†e s†®åℓucesc `♥`

`Re¢oмαиd ßåietiℓo®` :╳ så-si ţiиå`` t⮃eℓe îи ℓeså.`!`☼
A®αtå`i că ø iubeşti`♥, ßå` nu ƒii p®øst` ● Pune`ţi d®αq şi tu ø dαtă ╚»`iniмα `n ƒøℓøs`:╳

Iußeste-ø иu`мi pαså `:] Påst®eαz`ø `de tøt .╚» Iα® pe мiиe ` P®iveste`мå . Si ℓiиge`te pe ßøt ~`=p~ `

♥ ` Båαitu ` meu ` ● .Înju®i ` Få®å ®øst ` `. Înju®`ø :] ` F®αie®e ` :* pe Måtα ` ` . Cå eα ` :] cu tαtåt`ø` → Te`ø fåcut ` asα p®øst ` :*

♥`Îмi vine să râd,:] aм iмpresia că es†i` †âмpi†`!`Ce мor†ii †ăi ``†i-aм ƒăcu†` ` să nu dorмi linis†i†?:]]` :╳

║`☺`Da¢ă ai ηevσie de мiηe`. ηu`s ai¢i` ! Cheaм`σ pe zdяeaη†za †a`

`♥Că pσ†e ea` aяe ηeviσe de peяsσaηa †a `→` se îиtø®c αutøмat!`

S†iu cå vяei`,dαя nu pяeα pσ†i.`.Cuм vяei †u,`:*αsα vσя †σ†i`:╳
Penтяu σяi¢e båiaт` :X dσяiт de мulтe ƒeтe` .exisтå una pli¢тisтiтå de El`!` :╳

•Când мă pяives†i` ce яegяe†i мai мuℓ†`~?Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†`:X `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†`•

Am tHalenT sHi maRe sTil fata spatHe si proFil

Sunt fitzoasa kat se poate tupeista pan la moarte indragita si stilata sunt o fatha adevarata :*

Taletul meu e unicat& shy de tarfe invidiat& voi ati vrea sa fiti ca mine& dar nu inkerkti ca nu va tine

Fite,gesturi si tupeu asta e talentul meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s`iu sa invar` totul printrun loc do`or prostii printrun fok sunt fetitz@ smekerita hai p@,!p@,! si gura mica!?

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

Ai grija cum sa invarti vorba.Sunt una din fetele de care te-a zs mata sa te ferestii[eu nu sunt din zahar si dulceasha.sunt den Angeli si Gheata].

Da da e ea.Mul prea fina.Intre fete reginaaa.au ce miscari de felinaa.Se opreste te-amteste iti zambeste te priveste se lasha pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!

E0 nuu vreauu sa`tsi lasi c***a ptr 0chii mei, nici prietenii tai . Viatsa merge inainte 0rice s`ar intampla, ai grij` de vagab0anta ta

O vezi zi de zi este chiar ea Ai vrea sa o intrebi . Iubesti pe cineva
"
".Iubeste`ma pana la epuizare` .Risca totul ptr` mine .te tzine`?…""
"
"Felul ei de`a fi.atat de diferita…te-a facut s`o placi…era chiar deosebita!""

"Multe ati vrea dar….
N`aveti daru`sa intreceti originalu!:X"

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

"NU sunt rea sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita,,, hai sa facem o`ncercare , sa vedem care pe care.,,
Ea nebune mea.Nustu Cum sa`ti zic Dar pe langa mine tu esti un nimic![[Stiu nebunu`le ca Tie dor de mine ca Tie dor de noi K ma vrei inapoi.]]
Te vezi Mare piesa? Sau te Crezy Vreo Contesa? Esti Doar O Falsa Printesa. Iti dai aere de diva. Si Pe la Spate Le intorci pe toate

♥Nu poate niciun dezastru sa ne faca rau ne desparte numai Bunul D`zeu:X sy 2012 de`ar venii de 10 ori la iubirea noastra mare vom fi supravetuitorii♥
。◕‿◕。mi-ai fost barbat,mi-ai fost gagic,iubit sy frate.Am uitat de tne sy am plecat departe}{。◕‿◕。
-» baTe TaRabaneLe Ca.n aRabia # Ca Sa iaSa La jOc nevasTa Ta # Sa auzim baLanS oRiGinaL # BaTe pe sistem oRienTaL # TaRabaNa baTe Ca vRei sa.i faCi pLaCeRea ei # Ca DaCa se simTe Bine Dai ToTi baNii Tai
-» Ce.a mai Ramas Din ea # Din iubiRea mea Sh` a Ta # Mi.ai spuS ca vRei sa.Ti vezi De dRumuL Tau # FaRa sa ai paReRe de Rau # SufeRinTa sa mi.O cRezi nu vRei # esTi LaCrima Din Ochii mei ~ ●

"".Ea nO Are NevOie De Uh Cca Are Pe Buze GlOsS Sh`Are P Fata`Un Zambet DeLiCiOs Ea E Cca Aeru` ->Te LAsSa Farh ReSspiRatie.
BlOndh,Ochi Ccaprui, SurSsa Uh de InspiRaTie !:
`pTr`Uh ` MoOr` nO `Ma `LasSa `Q `dOor `Lumina`OchilOr`;;X
Ma` Vorbesti Da ai Vrea Sa` Fi ca Mn . .
.Ma Invidiezi Ca Nu Ma Comport ca Tn . Dar Am Uitat Sa` Ti zickk Tu Esti o TarfaaA Eu Sant Un Vipp Un StAr MuLt Pr3a HaLaDiT"""
""Am RuPt TzArA AsTa’N DoUa Cu O SmEkErIe NoUa,Cu VaLoArE De TzIgAnK Sh HaRfE De InDyAnK, aStA’i StiL CoLuMbIaN,ZaPaCeSc OrIcE TzIgAn,Na’ TaLEnT AmErIkAn K DoAr Eu SnT NuMbEr oNe"""
"ConTinua Sa Faci’…Pe ProasTa.Ca O Faci Byne!Esty Prea Mik PTr Un Jok.Atat De MaRe’ Chiar Daca’l Ai LanGa Tine`.RaMai Q ResTuRy De La Mne` Ai Vrea U Da`…Nu Se PoaTe.rOoZa Le Are Pe ToaTe!

Se Oftica Fraierele TOate ca m’am intors.Ati Ajuns Pe Jos Mai Datzi’va in Zloboz.Ati Crezut Ca de Mine Ati Scapat.Da nu e TarFelOr Chiar asa.Sunt Mai Aproape De el Decat V’ati Imaginat
tine-ma aproape pentru ca s-ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant.in timp ce erai ocupat sa colectzionezi pietricele"

Are tinute la moda si pielea creola, un parfum mult strident si un corp indecent Buze umflate si forme bombate, Vrea in masini cu baieti de-aia fini

Sper ca te-am ajutat:X
Funditza?
m`aY vanDut De cAte oRy ay AvuT OcAzyA….daR jTy zyk Cva Bayatu mEu?;x….yeO nU Te VanD… eu Te Dau DeGeAba """

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta smug"

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreantza.

mult prea fina,intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine ,Sunt mUlt MaI BuNA sI MUlT maI FrUmOaSa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune ,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai,priveste cat mai poti"

StOoP! GaTa-GaTa,nU vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine love struck,ca si mie imi convine smug

Eu nU asculT dEstInuL.lA viSe nU cEdeZ.nu`mI pOaTe spUnE nimEnI cE calE sA urmEz!

"Dar n`are sens ... Si ies din cadrul tau sa`ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin . Cacii asa am promiss love struck… dar acum eu sunt .ce`a cu telefonu inkiss

Am tupeulaughingrolling on the floor Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarelaughing:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el.fetita lui e cea mai importanta!love struck

Funda`?>

sau ia blogul asta :X
http://annamarya15.wordpress.com/

| Jerrry a răspuns:

Bunabatting eyelashes

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o deå peste cåp´! ●

"Dåk ´åi nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji ´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal."

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. Dar. Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. "

.Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

Ştii;>.; x Dorinţele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

Oriunde ´ai fi ´. Oriunde ´ te-ai afla ´;;] … Nu vrei ´ decat o domnisoara ´ care seamana ´ cu Ea! :* ´.

If you hold my ` hand! ´˚. I will` take you away! ´˚. My heart ` beats ` like a drum. La la la Every` Day`! =p~ ´˚; x :*:* ]"

"Zambetttu' meu ca de copil nu se razbuna."Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu poate sa te inlocuiasca, avem vise impreuna care trebuie sa se implineasca:X:*"

Si daca el no sa-ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa-ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tine la nesfarsit, nici fericirea, nici Suferinta… incearca totusi sa Zambestimereu... desi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa stii, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost!"

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii.; x"

"eu` sunt o simpla stea, printre stele`. sunt 0` fata, printre fete. dar ceea ce ma face deosebita e dragostea ta. fara ea n`as straluci asa!; x"

Daca nu esti de la oras, esti de la tara;-&. Iei primul tren care te lasa in garaa;-". Apoi iei un taxi pana la mall. Bei doua sucuri si ai portofelul` gol;-@

Si daca sunt O copila, ce? Si daca ma enervez repede, ce? Si daca vorbesc mult si prost ce? Si daca te iubesc, ce? Oricum tu nu vei intelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea, stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea!"

"Ascunde ceva, asa ca retine! Nu stii tu modul, se joaca cu focul, se ard cu totul, e iadul locul!"

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi."

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • si tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete •"

"daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, O sa-l jOc.totul e scris, nu depinde de noroc! daca eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi Ce vrei?! asa`mi traiesc eu viata!"

Azi te vreau mai mult ca ieri, da! şi mi-ar plăcea Sa nu mai dau 2 bani pe privirea ta. Şi dacă as putea sa dau timpu inapoi, As vrea ca sa pot face ceva ca sa uit de noi."

Suna-ma si da-mi o veste de la tine...sa-mi spui ca ma iubesti, mi-e dor de tine...

Ce frumoasa e iubirea`Cand ma alinti cu zambetul tau curat! Ce frumoasa e iubirea`Cand tot ce spui devine adevarat! "

Nu` te` ingrijora` din cauza` oamenilor` din trecutul` tau`. Exista` un motiv` pTr` care` nu au reusit` in viitorul` taw`!; x"ADOR POZA!"

Desi` par cuminte` imi place` indecent`! cA Eva Kentt`. n`am niciun Sentiment`!"

.`Cand` Mada` intra`n parosenii Se pune` Pe Ea` o0 Lumina`. isi cauta victima`.` o0 face ca Si o0` felina!

? || MäDü` nu uita. sh iarta greu... sentimentele nu Se sterg rapid din SufletuL meu!? =x?"

.`atatea` motive mi-ai dat` sa Te las`! cand lacrimi amare imi curgeau Pe` obraz`. E vina tA`. ca mi-am pierdut increderea`!"

vreau s plang pentru`. noi sa imi cer iertare` `.in fata ta am fost un copil si` ma doare.`.:-xx!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt...Dar nu-i nimic... ||?"

FOrmeaza` Numarul` meU` Ori De cate ori vrei Sa` vorbim`...Cheama`ma Sh o sa vin`!

Deja iubirea`i demodata` Baietii vor asa` deodata. Parem 0 prada` prea usoara! fetelor` Sa nu cedati din prima seara!"

Te cred pe Cuvant cand te aud. Spunand` ca nici Nu sunt Sfanta..asa e.` da` ce Sa faC. asta`i firea. doar nu credeai ca in Viata Te inseala doar privirea"

DaCa` ai impresia` ca totul` va Dura La nesfarsit`. Bun venit in Realitatea` cruda`. Gandesti gresit`!"

|| v-am trezit atentia`. sau inca` nu vaTzi venit in fire`.` continuati` sa fiti Fraierii`. pentru` cA o0` faceti bine`. =x

|| Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`.aLa` se Parleste.` =x "

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie!"

Regret mereu cand ne certam doar din prostii, caci suntem amandoi ironici si plini de orgolii! Ca.s tulburata, toata ziua.s rece ca un vant.Insa,seara ma linistesc, adormind cu chipul tau in gand.""

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum,a fost un episod frumos, asa.i zis si tu, insa prezentu.i cam dureros, nu poti spune NU.""

Mama` ce copila`.Ce tupeu`.C ochi c picioare :O Te.am bagat` in pat` si-apoi la reanimare Buzele MeLe` Ochii mei deschisi i-am lasat`.Pt. mine baby ai cazut in pacat :-xX DeLiCiOuS`!"

Sentttimentul n` diSpare ca vacantSa de vara... UneOri e mai nOciv ca fumul tras dintr`O tSigara...``

aud vorbe` parsive despre mine`.si continua barfaa`.da cand vorba ajunge la mne.ishi cere scuze tarfaa`!"

Si de dimineata! cine apare cu flori la usaa? Si`ti spune mereu. Iarta`ma papusaa!

Imi aduc aminte. Cat de mult ma iubeaa! Cand spuneaa: Fratee! Nu pot traii fara eaa!

Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!

Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

la bisericim`roG pentru tne.Sa`Ti dEa dumNeZeu ce mi-ai daT TU mie.ca La cate a vazuT ca-mi FaCi.o sa`Ti dea muLTe sa tragi!"

Uite cum e: Dragostea inseamnaa dureree! Cand unu`l o da si celalalt o cere!

stii.n'Ai decat sa vorbesti singuraa.imi gasesti atatea defecte! retinee.sunt printesa lui si asta e toot ce conteaza!"

Si` cand lumeaa` se vA daramaa` va ramane eAA`!

Sunt mereu in miscare, si nu mi-o ardeti la stilul ascuns, ca n-ati fost voi niciodata asa sus.`!"

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA!"

• Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator`:-x

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi :-)

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

? Tot ce`ai auzit de mine stiii` ca nu`i adevarat...Hai laSa`ma pe mine sa-ti arat cum sunt de fapt.; x ]?

| MamasitaJj a răspuns:

"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
Ordonare:ordine cronologica|relevanta
Expo a răspuns:
DND plecata in cercetare pe Uranus
BRB is la mamaia
DND Bunica la pc nu dati buzz ca face infarct
DND u dai Buzz io'ti bag Ignore
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid

MissBee a răspuns:
"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:23 )
ShaDDDoW a răspuns:
De exemplu eram la ore dar eu ma gandeam la ...
O noapte fara tine e ca un cer fara stele
O zi fara sarutul tau ar fi cea mai ingrozitoare pedeapsa
Si cum niciodata nu ai vrut sa ma faci sa plang,mi-ai fost mereu alaturi !
Si daca vborbim MUMOS oare-si da fustita jos ? :X:X
Acest status este pentru cei care il iubesc pe frorin salam! Eu nu sufer de nebunie, da va bucur cu ea in fiecare clipa !
* Sa nu mai plang atunci cand inima ma doare, * Sa nu mai plang cand sufletul e trist si moare, * Sa tac atunci cand lacrimile vorbesc, * Ca trebuie sa ignor si ca trebuie sa...
Privirea mea nu sparge gheata, dar pe tne te face bucati !

Fundita ?
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:24 )
Iza a răspuns:
Ai incredere in mine! oricatzi baietzi ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat !

Toate veneau, treceau, dar nimic nu ramanea ,nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

Cat e de mica, te innebuneste, se joaca cu tine, dar nu se indragosteste!

Daca o privesti cand se misca e ametitor!Extraordinar,este verdictul tuturor!

Imi amintesc fara sa vreau de lucrui care m`au schimbat...

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!

Astazi te-as stange in brate asa cum n.am mai facuto niciodata daca m.ai lasa.

Chiar de`ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi!Pentru ca stii: viata e grea si lumea e rea.Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Fiindca cea mai irosita zi din viata...Este aceea in care nu ai zambit!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?"

Nu-i cere unei femei imposibilul.E capabila sa ti-l ofere si singura.
● Eå nu se ´ c0mpårå cu reSstu ´ . e t0t ´ ce åi viSsåt´ . Åi 0´ viåtSsa n0rmålå´ !? . 0 så ´tSsi`0 deå peSste cåp´ ! ●

"Dåk ´åi nevøie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nů´tsi fåce griji ´ !"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferentsa`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate . A zis că vrea să se pună pe fapTe . : x

"Ea e zana minunata :X . din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal ."

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti . Dar . Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci . :*"

.-> duLce si secSi . Bună si rea. Ispita vietii . E femeia . "

.Nu p0tt sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasescc . ;x Nu vreau . Nici n.as incerca.Sa iubescc pe alTcineva. ;x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iiubire . Zi`le ca ma ai pe minne . "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost.Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui' sa Nu'i Iubesti? •

"~> Este atat de schimbata ! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata !

Ştii ;>. ;x Dorinţele sunt pe gratis ... >;] Eu Nu ! ;x

Oriunde ´ai fi ´ . Oriunde ´ te-ai afla ´ ;;] … Nu vrei ´ decat o d0mnisw0ara ´ care seamana ´ cu Ea ! :* ´.

If you hold my ` hand ! ´˚ . I will` take you away ! ´˚. My heart ` beats ` like a drum . La la la Every` Day` ! =p~ ´˚ ;x :*:* ]"

"Zambetu' meu ca de copil nu se razbuna.Te face sa te simti cel mai puternic

Stii...nimic nu pOate sa te inlOcuiasca,avem vise impreUna care trebUie sa se implineasCa:X:*"

Shi daca el no sa'ti mai zica [Noapte Buna ]...Shi daca nici pe strada n'o sa-ti mai zica[Buna]ai prietene care te suna sa'ti spuna esti de 1000 de ori mai buna."

Timpul a trecut. ne-am maturizat, ne-am schimbat. Pe zi ce trece mai mult ne-am apropiat. Azi unde e una e şi cealaltă!:X"

"In viata nu trebuie sa compari nimic, ci doar sa traiesti clipa ca si cum ar fi ultima, si sa nu te mai gandesti la trecut..."

nimic nu tzine la nesfarshit, nici fericirea, nici Suferintza… incearca totusi sa Zambestimereu... deshi' niciodata nu stim ce se poate ascunde in spatele unui Zambet."

"Nu respect ce mi se impune sa sti, e foarte simplu e felul meu de a fi!"

Pt. ca nu are rost sa crezi in tot ce a fost ! ..."

Chiar dacă` zâmbetul tău durează o clipă, tu ştii. că în spatele lui au rămas` o mie de amintiri vii. ;x"

"e0` sunt o simpLa stea , printre steLe` . sunt 0` fata , printre fete . dar ceea ce ma face de0sebita e drag0stea ta . fara ea n`aj straLuci asa ! ;x"

Daca nu esjti de la Orasj, eSjti de la tSaraa ;-& . Iei primul tren care te laSaa in garaa ;-" . ApOi iei un taxi pana la mall . Bei dOua sucuri sji ai pOrtOfelu` gOl ;-@

Sji daca sunt O cOpila, ce? Sji daca ma enervez repede, ce? Sji daca vorbeSc mult sji prOst ce? Sji daca te iubeSc, ce? Oricum tu nu vei intSelege"

Cum sa nu o iubesti daca ea e frumoasa ca o stea,stiind ca e si a ta. "

Si ti-am promis ca nu te mai mint Ca tot ce simt iti spun Ti-am promis ca intr-o zi O sa ma tin de promisiuni ."

Da, pe asta mica nu o mai intereseaza ca tu te gandesti la ea, ea se pisa pe grija ta!"

Nu-i place plimbarea, nu merge cu floarea Nu-i plac romantismele, vrea provocarea !"
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:26 )
sweetstrawberry97 a răspuns:
DND-dau gainile cu ruj
BRB-fugaresc testoasa
Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))
http://www.statusuri.ro/statusuri-haioase-funny.html
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:27 )
zuzzyxD a răspuns:
#Ce`am simtzit pentru Tn nu mai Simtzisem vreodata.Era un Sentiment ciudat,dar Incepea sa`mi Plak.

.#º•Tu tzineai Mult la el,.º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul.º•

#Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza!

#-Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi.Akum sunt eu

#-Zi de zi. pas cu pas. te gandesti, ca si el te iubeste, si tu il iubesti.

#-Incepi sa'mi spui:"S'a terminat!", sh acum regreti ca ai plecat.

#Mult prea tarziu sa stergi unde ai scuipat !

#D`abea astept ziua`n care vei veni , plangand la mine spunandu`mi: Iartama ! Iar Eu iti voi spune : Sa te ierte Ea. Tu pentru mine ai fost doar o Eroare Pa!

#Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce'ai reusit sa pierzi.

#Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!

#Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa mintsi atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui „Pa! . Nu uita -- asta e replik mea !

#♥ Se spune ca iubesti o data'n viata, o singura iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despartire?
-Si ma intreb oare ce mai vrea,oare de ce nu ma lasa in pace? ce mai vrea,daca a ales`o pe ea?
-Cum sa`l iert cand orgoliul meu este pe primu`loc?cum sa`l uit cand pentru el as renunta la tot?
-Totul a inceput ca o dragoste de copii Ceva ce in inima ei nu va mai retrai.
-Dupa fostu`vine altu`. . Aceleasi gesturi,cuvinte`. Tot ca inainte . . Il crezi apoi iti dai seama ca si el te minte Si`n final e o alta poveste. . Acelasi scenariu`,alte fete`

Crezi ca nu simt?Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVezi in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!
Jtiu Ce Vrei • Jtiu Ce`tSi Trece Prin Cap • Dar Nu IntSelegi Sunt Un Vis Ocupat!"
don`t hold your breath
- va veni o vreme cand in urma vei privi,,ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebuni. .dar trecutul fuge,nu mai vine niciodata,doar amintirea spune ca``asa a fost odata``
-Zilele trec si sa ma scoti din cap ti`e greu` Pacat ca acum aunt prietena ``pritenuui``tau` !
-Nu vreau decat sa imi spui ca sunt mai buna ca prietena ta`
-Cu toti sunteti de acord cu frumuestea interioara`. Si totusi lesinati dupa ambalaje`
- Poate sa se puna si`n cur si`n cap` Ca tot de mine are drag
-ti-a zis ca ea nu e la fel ca celelalte,ti-a zis si ca poate intr-o zi o sa iti arate`.
-Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine,chiar daca stiu`ca nu`i de bine pe mine sa ma mint nu tine`. . Stau`si te privesc cum treci cu ea de mana` Te uiti cu coada ochiului` Si am o senzatie nebuna`:o.
-Inca il visez cum eram odara afara . .Cum vorbeam la telefon in fiecare seara`--> Summer`
-Acum cauti melodii care sa`ti aminteasca de noi` Imi pare rau`si mie`. . Da`nu te mai vreau inapoi` ! Dute la ea` La tarfa ta` Te pupa sora`ta:*.
• Şi ştiu că’ţi lipsesc de înnebuneşti.• °
Prietenia aduce un zambet acolo unde Dragostea a lasat o lacrima
-Spui punct`. Dar Nu se termina Niciodata`! Pentru ca Te atrage ca nici O alta fata`!

-TO THE SKY:OWL CITY
-BUTTERFLY WINGS
-Viata e scurta` Incalca regulile,iarta repede,saruta incet,iubeste cu adevarat,razi necontrolat si nu regreta nimic care te face sa razi` .
- Imi place sa gresesc ,caci nu prea mult gandesc . Copilaresc , Traiesc, Imi cer scuzee`.Multumescc ` ! Saru`mana`. . .
- E momentul Tau` sa`te uras desi nu as vrea` . . deci e moemtul meu`sa Renunt si la poza ta`
- S-a sters , la fel cum vantul adie incet frunzele de prin parcul prin care obisnuiam sa stam . . Miss u`.[Ingerasu`meu`.]
- Cineva`mi spunea sa iubesc` . . sa-i fac pe plac`? Nu`ma mai indragostesc. . Nici daca ma impusca cupidon in cap` si asta as fie clar`
- ● Si privit`o zabind si-ai abordat`o gandid ca e la fel ca restu`... Dar felu`ei de`a fi.Atat de diferita ! Te`a facut s`o iubesti.E chiar deosebita ● .Mancam din aceeasi punga de pufuleti`. Si fumam aceeasi tigara`=p~ :!
- Au`fost si ceva ceruri`,ne-am bagat si p*la`n gura` S`a doua zi imparteam aceeasi punga de bomboane pe bordura` [Si`odata cu timpu`sper sa ramanem la fel` Si daca trecem prin noroi ne`oprim sa ne jucam in el` .]
- Heii` ! . . Uite`ma cum plutesc in alcool ` din tigara am tras pana am zis ca mor` Iar acum nu mai am nevoie de aripi ca sa zbor`
-Nu incerca sa ma miniti ca ea e doar o oarecare . .Cand eu stiu ca amintirea ei inca te doare`
-. ce s`a intampLat`? surprise
tsi-as fi spus`ca te`iubesc`.
da ***`. n`ar fi rimath`! ]]
oricate sotii voi avea sau ori cu cine voi fi pe ea o voi iubii cel mai mult` si va ramane mereu` in
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:27 )
MissBee a răspuns:
"Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` ! "Sunt extrem de simpla si extrem de clara dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara!"""

""""?"De obicei,ii citesc rapid pe cei care`mi Zambesc si de fapt nu ma inghit ""?""

""Daca ajungi vreodata sa iti depasesti limitele nu incerca sa te dai mare fiindca,daca te vei da mare...nimeni nu va mai fi interesat de limitele tale""

"" Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine...ci as vrea sa insemn ceva pentru cineva anume ""

""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins""

""...unii oameni nu gandesc,vorbesc si ranesc!""

Nu m'ai lasat sa iti arat cine sunt m'ai judecat inainte sa ajung la inima ta nu se face asa!iubeste'ma pe mine nu imaginea meah

"" Nici un argument nu ma scoate mai tare din sarite decat atunci cand cineva imi arunca o banalitate in timp ce eu vorbesc din toata inima ""

""StIu Sa MiNt FrUmOs…Sa UrAsC dUiOs…Sa ZaMbEsC pErFiD…sTiU sA dErNjEz…sTiU Sa TrAdEz…DaR mAi PrEsUs De ToAtE…sTiU sA iUbEsC…"":"

"" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima .imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " "

Din 10 prieteni…5 sunt adevarati si la o problema inca 3 fac pasi

"---> ? Iti spui mereu ca n-ai nevoie de ea, E doar inca o zi proasta din viata ta. Cauti pierdut in campul plin de flori Si nu o gasesti printre atatea culori"
"---> ?[Iar cand se intampla sa imi fie rau Esti langa mine cu tot sufletul tau Imi dai curaj, m-ajuti sa reusesc Si uite de-asta te iubesc]"
"---> ? Il facea sa rada in cel mai trist moment, L-a facut sa prinda viata cand privea absent Si astfel el i-a jurat ca nimeni nu-i va face rau Chipul ei era ca o icoana inramata in sufletul sau`!"
>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

->Are putini ani si nu stie ce simte Azi te iubeste, maine te minte! Dar sa nu incerci so schimbi asa e ea...Daca e a lui Nu poate fi si a ta!;X

->Poate daca eram indiferenta Raul se schimba si eu deveneam ABSENTA Insa imi place sa plec si sa vin...Atunci cand te astepti mai putin!:X

->Nu pot sa vad viata fara tine . cum mi-ar fi daca nu ai fi cu mine ,fara tine... jur mi-ar fi tare greu esti [inima si sufletelu meu]...

->sunt clipe in viata mea...cand tzias spune tot ce simt...dar stiu IUBESC UN SUFLET PUSTIU

->Vei fii mereu o amintire frumoasa pe care seara de seara o sa mi-o amintesc…un gand care va ramane in mintea mea si in sufletul meu o viata intreaga:X

->Dak inima ta ai dat'o alcuiva nu as putea suporta dar orikum te-as ierta ,ma prefak ca nu vad numai sa nu te pierd ,as accepta orike numai din dragoste.

->Te-as fi iertat ,acum ce folos ,te-as fi iertat dar nu mai are rost, te-as fi iertat numai din dragoste dar nu mai am in tine incredere.

->"Fericiti pentru ca ne avem unul pe celalalt toata viata :X:X"

->ai grija cum invarti vorba...cum ma vrajesti sunt una din fetele de care ti'a zis maikta sa te feresti nu sunt facuta din zahar si dulceata...sunt din ANGELI SI GHEATA

-> Pentru mine au contat acele momente cand fara sa vrei m-ai facut fericita...

->Dak taci...lumea te va lua de fraiera . iar daca le zici pe fata vor spune ca esti figuranta si ca te`ai schimbat .

->e dezamgita de lumea asta care se da ceea ce nu e [prieteni stiu dc][]

->Nu conteaza gura lumii Doar pe El il iubesc.indiferent cum ar fi...

->Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singura

->Suntem piesele perfecte dintr`un joc de shah pervers unde nu exista reguli si toti merg pe interes []

->Nu sunt deloc fitzoasa` As putea spune copilaroasa` cu felul meu de a fi` Cat te iubesc nici nu vei sti ` !
? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? .de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla,dar stie ca o adori!Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu , iti place ca e cuminte...Tu nu prea o minti pe ea...Dar ea mereu te minte ! *

* Nu stiu ce se intampla , sunt departe de realitate!Cand nu esti cu mine ...O zis pare o eternitate ! *

* I`m not the girl you knewed along time ago ,maybe you didn`t observe that from a while i grow up ! :Xx *

* You are too proud to stop her , thinking that she will come back. ! *

* Au fost zile si nopti ,Au fost tigari si sticle!Au fost zambete, Si lacrimi,Si diverse tentative !:-> *

* Azi te urasc ,Si te iubesc!Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!;x.Si simt asHa ,din viNa ta.Aceleash`sentimente ce schImba viatsZa mea ! *

* Imi impui prea multe ,Chiar daca sunt chesTii marunte! Crezi ca ma vei schimba ?!Asta` i dOar parerea ta ! *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine . ! *

* Mii de vOci in capu` meu imi spun :''Heyy !Incearca sa te aduni !''.Si prOmit din nOu , sa nu mai cred in prOmisiuni ! ;x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta ,Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed !;X *

* Tu esti vinovat , Pentru tOt ce s-a intamplat ! *

* Fii mai atent la ceea ce iti vOi spune! De restu` nu ma intereseaza ,da`o`n *** de lume ! *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor Sa ma faci sa-tZi spun meReu ca te Adorr !;x *

* Mereu cand itZi va fi rau sa te gandesti la bine !Nu uita , ca ma ai de paRtea ta pe miNe! > < *

* Ea ,poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe *

* Ea este pentru unu` ! Nu o pot avea doi .Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. *

* It`s not supposed to feel this way ,I need you, I need you ,more and more each day ! ;X *

* Poate ca n-ar fi fOst asHa ,Daca tu nu ai fi vrut alTceva!Am incercat sa-ti fiu pe pLac.Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pOt sa tac. *

* Priveste-ma atent ,Si poate cu regret ! M-ai vazut cu el ,si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca vOi suferii?!Acum nu mai plang,Acum rad, Sa stii !

* Itzi voi impartasii ,un strOp de fericire` n fiecare zii ! *

* Decat sa ma gandesc la ei ,mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec Si sa invatz sa te Iubesc *

* Mai gandeste-te o data Cum ar fi inima ta ,Atunci cand nu mai e ea ?! *

* Priveste in jur ca sa pOti vedea adevaraTa dragOste a ta ! ;x *

* Te ador mereu ,pe cuvantu` meu *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret,PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. *

* Par mereu nocenta si copilaroasa Asa tOtzi imi cad in pLasa

* Baietszii te` sa` nvetsze ,Sa iubeasca feTele cu dOua fetsze ! *

* Suntetszi dOar cristale false ,Care cand le ating se sparg !GelOzie si inVidie ,Este tot ce avetszi in cap ! *

* Nu conteaza ce a fost ,Ci ce va fi de` acu` nainte *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi,Inainte sa pleci ,Lasa` cheia sub presH. *

* Pune-te in genunchi ,Si reprezinta-te!Acum ridica-te,Sterge-te la bot sHi prezinta-te. *
? . `Ca o pata pe camasha, totul se scurge.Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tzine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange .

? El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti.a promis...stiu!Te.a mintit.stiu!El o sa regrete cand e prea tarziu!

? Flori uscate`ntr`un buchet . le privesc si te astept, intoarce`te la mine . Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea imi e atat de greu fara tine

? Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu,dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp . !

? O toamna ne-a legat . O iarna ne desparte . cu toate intr-un timp pana nu se mai poate . Ai fost odata tot . lumina pentru mine! Voi incerca sa las , sa vina de la sine !

? Stiu ca am gresit dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste de parca as avea in mine un drac Dar tu nu stii sa te superi pe mine > < desi e foarte usor sa o faci Fiindca sunt experta in tampenii pot umple pe oricine de draci

? Am crezut in tine . am crezut in Noi . Si-am crezut ca langa Tine sunt invingaTor ! Am crezuT in vise . Am crezuT in sanse Dar toT ce mi-am facut sunT . iLuzii faLse`

? mmDa . Si iti aduci aminte cand iti spuneam . cuvintele alea pe care le rosteam . ?! Iti aduci aminte cand stateam . Pe banca aia, noi doi eram . Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus . !

? hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? .sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns !

? Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede . !

? Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul . !

? ii curg Lacrimi pe Obraji `. Vrei sa Le stergi.dar n`ai curaj ! Nu e dOar o aparenTza ! E un gesT de indiferenTza ! :*

? imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse,oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine !:*

? Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m'am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost . !

? Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine

? am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut .

? oRice` ai face . tOth` n`ai putEa uita` de EA ! .Ea e` antidOtuL` tauu` Ea e` cea caRe` a avuTh` meReu` gRija de sufLetu` tau` !
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam

Alina a răspuns:
Doar cea mai buna prietena privind in ochii tai...va observa ca folosesti rimel nou
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:28 )
miugelz a răspuns:
Incearca: "Sunt buna la pat. dorm continuu."
"Un miracol periculos:Eu"
"Eu, o boala molipsitoare"
"Viitorul e scris in... testele de sarcina"
"Mess-ul: Viata pe care unii o traiesc dormind"
)))))))))) )))))))))
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:29 )
Eddy a răspuns:
Cititiastadacasuntetitari. eram asera pe stada cand pe la pranz mancam un hamburger ca seara sa beau un suc si diminteata m-am trezit fresh
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
BaTyAh a răspuns:
Daca ar fi sa pleci, maine te-ai intoarce.Daca ar fi sa ramai, maine ti-ai dori sa pleci.Daca ar fi sa simti durerea cuiva,nu ti-ar pasa.Daca ar fi sa suferi, ai dori ca celorlalti sa le pese de tine.
asta imi place...sau spune '' Schimb caiet A4 pe un Audi acelasi model'' Chemati politia!Este ilegal ca cineva sa arate asa de bine si mai sunt.esti fata desteapta.gassesti tu mai multe. Bafta
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(10 Aprilie 2011 20:31 )
miugelz a răspuns:
Nimeni nu te insala. te inseli tu in privinta celorlalti.
RĂSPUNSUL ESTE:
Folositor Nefolositor
Amuzant
Inteligent Stupid
00000Conţinut obscen/ilegalCaracter irelevantNeinteligibil sau spam
(Deniiiiiiiiii15 a răspuns:
Realitatea e mult prea dură atunci când dai de greu ! Visele se spulbură aproape instantaneu .

Spune despre noi orice ai vrea.Nouă ne place atenţia.Şi oricum nu dăm doi bani pe părerea ta!

• Fiecare zi o trăieşti doar teoretic : e greu când îti repeti în gând " capul sus, tre` sã zâmbeşti ! " şi subconştientul îti dictează " când plângi , să nu te mai opreşti ! "

Ce e o amintire ? Nu e nimic ! Nu o poţi vedea , nu o poţi auzi , nu o poţi atinge şi totuşi e atât de mare încat n-ai puterea de a o distruge sau a o uita .

Am auzit ca lumea vorbeshte cam mult.Nu am timp sa stau s`ascult.Nu am timp de vb in vant si barfe.Toate astea n`au cum sa ma afecteze.Asa e .Lasa-i sa comenteze ! ;]

• Satula toti astia care mint frumos. Nu ma judeca dupa aparentse.Ma judeci pe mne sh nu te uitsi la tne. Nu sunt perfecta sh nici nu vreauu sa fiu ;x! Pt ca cei care ma iubesc. ma iubesc si asa cum sunt :]!

• Ştii... mereu mă faci să zâmbesc, şi când îs nervoasă, să mă linistesc !

Stii .o iubesc pentru ca e ea cea care imi e alaturi cand imi e mai greu :X Ea ma face sa zambesc atunci cand e mai rau L :X

Am vrut sa uit tOt ce a durut.Sa intOrC pagina si sa spun : „A trecut!". Nu`mi mai pasa ce a fOst candVa. Alta sunt acum! Si alta e viata mea!

O fata buna` poate sa devina repede rea` asa ca date`n colo` si nu te mai baga`n viatsa mea`

Mereu impreuna, peste toate am trecut.Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine!

.|Chiar daca n`o sa`ti mai spuna:"Noapte Buna!" si nici pe strada:"Buna!" Ai prieteni care`ti spun:"Bai esti de 1000 de ori mai buna,decat aia pe care o suna ;]|:X!

Nu e un vis si nici-o fantezie. E ceea ce se numeste copilarie. Un episod din serialu` vietzii tale. Care contzine clipe dulci, da` si amare.

Pentru ca ea m`a intarit „fata mergi inainte,o sa ai parte si de fapte nu doar de cuvinte.Orice ar fi voi fi aici mereu.Stii bine te poti baza pe mine!;x"

Eu nu am nici'o grijaa :X Grija mea o au altele !

Poate o alta ea iti va parea mai minunata . Simpla. Dar totusi COMPLICATA ! .

• Nu trebuie să întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie să o rupem ;] !

• Zambesc ! Asta imi e felul ! ;]]. •

Pentru ca exisTa unele persoane care ma fac fericiTa !

Nu ma crezi in stare? Nici o problema.Nu ma cred nici eu! De aia fereste`te de ziua in care o sa prind tupeu;]]!

Oricat de aiurea ti-ar parea. Viata`i frumoasa cand stii sa profiti de ea ;x!

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •

Vreau ce`i al meu,Sa fie al meu.Nimeni sa nu Iubeasca ce Iubesc.Doar eu ;x !

Aş vrea să ştii Să ştii că merg mai departe ;X . Orice ar fi`

•si-ar fi mai simplu si mult mai usor.Sa nu`ti mai pese uneori!;x•

••Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut uita timpul ce`a trecut orice sfarsit, e un nou inceput ! •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Peste toate trecem cu capul SuS • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS • Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana ! ;x•Te Iubeesc :X

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu zero tot ce spune lumea asta proasta •

• Din cauza ta sunt fericita !•

Dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi .

Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!

Impreuna trecem peste tot.Pentru ca o prietenie trece si prin foc ! ;x

Nu`mi spune cum sa`mi aleg pretenii. Ma pricep la asta. Ca dovada, te-am ales pe tine !

Nu e sora mea pe bune dar ma bucur ca am gasit`o printre atata lume:X!

Cine e desptept Sa`nvete : prietenii au multe fetse!«●๋• [o.O]]`!"

Complimentele tale nu ma ridica.criticile nu ma coboara.sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altzii sa fiu.nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot.sunt ceea ce sunt.iar daca nu-ti convine nu ma plang.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare! :-J
Sh cea mai apropiata persoana te vorbeste, toata lumea te` dezamageste!
In viata tre` sa fii sigur pe tine Sa nu ai incredere in nimeni Ca si cei mai buni prieteni s`ar putea sa te dezamageasca Gandeste`te si fii sigur pe puterile tale nu a altora!
`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte Te Iubesc Si Punct!
●Viata este un vis ~>Fa`o sa devina realitate ;]!
●Viata este o provocare~>Accept`o:]!
●Viata este un joc~>Joaca`l!
●Viata are si momente de tristete~>Invingele!
●Viata este VIATA :]]! Incearca sa o traiesti din plin ! =]

• Unii nu mα supσrtα ●.Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●.Oricє s' αr intαmplα ●.Vσi zαmbi intσtdєαunα ●.Si nu mα vσi schimbα ;] ●

•|Am invatsat sa visez ;x Dar in acelasi timp invats sa`mi tzin ochii deschisi. Realitatea nu`i asa frumoasa cum vreau eu .Dar o accept asa cum e! •

Zambeshte chiar daca ai sa cazi! Chiar daca soarele apune si azi ;]!

•| Am sa Iubesc ceea ce`mi place =p~ Am sa uit ceea ce ma doare N`am sa iert ceea ce mi se greseste Am sa fiu buna cu cine merita ;x! Si rea cu cine trebuie ! •

Ai avut`o de mult! Acum n`o mai ai.ai incercat s`o inlocuiesti n`ai putut.Pentru ca o iubesti ! :X

°•Felu' in care ma privesti ma topeste!Gura ta zilnic imi zambeste!Cand te vad inima se linisteste!Sh uit de lumea care ma dezamageste!•°

Nu poti forta un om sa te placa .Nu esti bine`venit ! Pleaca !

°•Toate vin la timpul lor si cand vin cu`un scop;x!°•

Ca sa Va mUltzUmeSc.N'aM sA mA sCh!mB N!c!oDaTa...

Stiu. nu`s perfecta. Am o mie de defecte.Dar n`am obligat p nimeni sa ma accepte

•Inspiratia vine atunci cand incepi sa spui "nu".Am invatat lectia,am invatat sa spun "pa" cand nu-mi convine ceva. •

Am invatat ca nu poti face pe cineva sa te iubeasca…Tot ce poti face este sa fi o persoana iubita, restul depinde de ceilalti ;] !

• Ãsta e drumul pe care l`am ales în viatsã si n`o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã ! N`am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce`mi place . E viatsa mea !

Mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza.

°• Cand te uiti in urma,te gandesti Chiar daca a fost rau sau bine-Acum zambesti-
Sper ca te-am aj

Răspuns utilizator avertizat
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Hiroomi a răspuns:

De la un mic dracusor pentru un mic puisor, noapte buna somn usor eu pe tine te ador:X:X:X:X te iubesc bebe meu, 7 stele luminoase, 2 buze moi pufoase, noapte buna dragul/ameu/a, te voi iubi mereu.