| HelloNO a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape un an si in curand va fi ziua lui de nastere. Oare m-ati putea ajuta cu ceva idei de cadou? Mentionez ca eu am 16 ani si el va implini 17 happy. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| gyovany95 a răspuns:

Oh. E fix situația mea! Nu-i cumpăra chestii mari! cumpără ceva mic, dar seminificativ, o chestie mică și specială care să vă reprezinte...

| andru10best a răspuns:

O filmare cu urari de la muuulti prieteni.

| KateBubble a răspuns:

Poate poti sa-i faci cadou o prajitura facuta de tine si cu o felicitare. happy

| judoka99 a răspuns:

Pai ii poti lua un ceas sau daca poarta bratari sau lanticuri de argint e super ii poti lua

| NNND5 a răspuns:

Eu i-am cumparat o perna si am personalizat-o cu poza cu noi..nu e f scumpa am dat 40 de lei happy