| HelloNO a întrebat:

Sunt impreuna cu prietenul meu de aproape un an si in curand va fi ziua lui de nastere. Oare m-ati putea ajuta cu ceva idei de cadou? Mentionez ca eu am 16 ani si el va implini 17. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Shane a răspuns:

Daca sunteti impreuna de aproape un an, ai putea cumpara un jurnal sau agenda si sa lipesti poze cu voi ( le adaugi si cateva descrieri sau ce crezi tu ) si poti sa ii mai iei ceva simbolic. o bratare de exemplu care sa stie mereu ca e de la tine sau un lantic ceva.

5 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Ia-i o femeie cadou.

| ElenaSA a răspuns:

O bratara, un tricou-cu o inscriptie din partea ta, un cd cu muzica voastra preferata.

| Ajutatorool a răspuns:

Avand in vedere ca noi nu il cunoastem pe prietenul tau o sa ne imaginam ca ii place golful, asa ca poti sa ii iei un set de golf numai bun de pus in aplicare.
http://i.ebayimg.com/......$(KGrHqN,! okFCf+yY9FsBQtqOgTKVQ~~60_35.JPG

| calex9522 a răspuns:

Poti sa i iei o pernuta personificata cu poza voastra de exemplu funda?

| BlackOnix a răspuns:

Ii poti lua un parfum, un ceas, un tricou, un bilet la film sau concert, sau o invitatie intr-o vacanta doar voi doi ca tot e vara. Daca e mai interesat de tehnologie ii poti lua o rama foto digitala, un mp3 player, un accesoriu pentru telefonul mobil (casti bluetooth, husa, incarcator solar etc). Acum depinde si de bugetul tau.