| Lilybiby05 a întrebat:

Am un plan pentru a avea primul sarut (am 16 ani) cu crush ul cand o sa ne intalnim, si o sa ne uitam la un film, intrebarea este ce film e potrivit pentru primul sarut? Ar putea fii ceva de groaza cum ar fi ouija / paranormal activity / the bye bye man sau ce film credeti ca e potrivit? Nu vreau neaparat ceva de dragoste sau horror, doar sa fie un film bun pentru primul sarut. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Cred ca dupa film ai putea vorbi cu ea sau doar sa o faci sa se simta bine si sa rada. Poate sa o plimbi si printr-un parc sau sa va distrati cat de cat, iar la sfarsitul zilei sa aveti primul sarut.Nu e vorba chiar de film, ci de atitudinea ei, adica trebuie sa se simta bine si eventual sa si rada. Daca o faci sa rada ai dat lovituralaughing

| Lilybiby05 explică (pentru Samariteanul):

Nu e ea, e un "el" si sunt fată laughing)) matog, o sa vad cum fac